Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen lény lehetett ez?

Milyen lény lehetett ez?

Figyelt kérdés

Kb. 13-14 éves koromban, mikor a tesóm már koleszban lakott (úgyhogy csakis az enyém volt a kisszoba :) ) egy szeptember estén, amikor még meleg volt éjszakánként, néztem ki a csillagos égre. A lakótömb, ahol éltünk, a város szélén volt, velünk szembe már csak egy posta telephely volt, meg garázsok. Ahogy néztem ki, egyszer csak olyan hangot hallottam felülről, mintha valaki egy nagy lepedőt rázna. Felnéztem, és mivel sötét volt, nem igazán láttam jól azt a repülő valamit, amit szállt a ház felett, de a körvonalait láttam. Úgy nézett ki, mint egy madár, csak épp annak túl nagy volt (még egy gólyánál is sokkal nagyobb). Ami furcsa volt benne, hogy a szárnyai furán szögletesek voltak, és nem úgy csapkodott velük, mint egy normál madár, hanem mintha merevek lettek volna, és úgy emelgette őket fel-le. Ahogy elhúzott a ház felett a folyógát irányába, még egy furcsa hangot hallottam. Ahogy mozgatta a szárnyait, nyikorogtak, mint az ajtó, ami nincs rendesen beolajozva.

A barátomnak is elmeséltem, hogy gyerekkoromban láttam ilyet, ő azt mondja, hogy darumadár volt, azok adnak ki ilyen nyikorgó hangot. De amikor lementem hozzájuk, ott láttam darvakat, de azok nem voltak ekkorák, és rendesen mozgatták a szárnyukat, amikor repültek. Meg a "nyikorgó" hangjuk sem hasonlított arra, amit én hallottam.

Milyen jószág lehetett ez?


2012. aug. 29. 09:53
1 2
 11/20 anonim válasza:

Pteranodon :O

Jurassic Park létezik!

[link]

2012. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

lehet hogy a molyembert volt nem viccelek, van is róla egy film nézd meg (megszólít az éjszaka) rengeteg szemtanú állitotta hogy látta ezt a lényt, olvasd el és tényleg igaz történet.


[link]

2012. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jah és itt van pár kép a szőrnyetegröl :DDD


[link]

2012. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2012. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ha molyember lenne akkor gondolom mivel ez nem ma volt történt volna ott valami katasztrófa


de bagoly is lehetett annak méretéhez képest nagy a szárnya és jellegzetesen csendesen repül

2012. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ez csak is egy rézfán fütyülő cápaember volt,és te leszel a következő áldozata
2012. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kacsacsimp válasza:
Tudod én szeretek ilyeneket olvasni és nemcsak érdekel a téma de hiszek is a túlvilági életben. Például azt is hiszem hogy őrangyalok léteznek, de ők is egy másik természetfeletti világban. Az a kérdésem lenne hozzád, hogy volt e fehér körvonala vagy teljesen sötét volt?
2012. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Teljesen sötét volt, mint egy sötét háttér előtt (ez volt az éjszakai égbolt) egy még sötétebb valami. De azért kivehető volt az alakja.
2012. okt. 2. 19:28
 19/20 Kacsacsimp válasza:
Akkor szerintem egy démoni lény lehetett, aki valahová "igyekezett".
2012. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 amatorkriptozoologus ***** válasza:

Hallottam erről a hundracoról, lehet benne valami, de nem sokat foglalkoztam vele. ez nekem annak tűnik.


Egyébként lehet benne valami

2019. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!