Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg létezik ilyen?

Tényleg létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Van esetleg olyan aki járt már Skóciában, és látta a nyihogó rettenetet? A loúch-nessi rémségre gondolok. Látták már? A skót tavakban él, volt már loúch-ness észlelés?

2012. szept. 2. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Gondolod, hogy gyakorikerdesek.hu-n valaki fel tudja fedni a rejtélyt?

Nem, nem létezik. Hogy létezne? 2012-ben élünk, és egy skót tóról van szó. Hagyjuk már, hogy sehogy nem tudták megnézni, rájönni, kikutatni, hogy van e valami benne, vagy nincs, miközben a Titanicon már szinte turisták járkálnak. Nyílvánvaló, hogy egy újabb táptalaj azoknak, akik szeretnek a valóságtól elrugaszkodni, és kombinálni. :)

2012. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Előző kommentelő, a kérdező csak trollkodott. Valaki kitalálta ezt a loú izét, és ő most erről húzza le a hatszázadik bőrt. Már az első ilyen kérdés sem volt vicces, a sokadik pedig pláne.
2012. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Értve. Nem vagyok hardcore gyikes... :)

Akkor is felidegel :D

2012. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
72%
Igen én 2 évig kutattam a szörny után és jó barátsába voltam vele de sajnos titokban kellett maradnia, hogy létezik de azóta nem voltam skóciában és nincs pézem újra elmenni oda mert csak démonvadászásból élek ami egy 100Ft démonon ként.
2012. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 x) ***** válasza:
59%
Pedig reméltem hogy legalább röhöghetek egy jót mikor megláttam a kérdést de nem jött össze...
2012. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Á, akkor ez nem jött be... az előző trollkodásom sikeresebb lett
2012. szept. 2. 10:26
 7/14 anonim ***** válasza:
ja én láttam, lerágta a haverom lábát
2012. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dehogy lett, mind ilyen ZS kategória.
2012. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Persze hogy van észlelés!Az emberek "loúch-ess"-ben sok gajjat,fatörzset,szemetet látnak a tóban!Ez mind paranormális jelenség,mert a tóba nem vezet semmi patak,óceán és tenger!Vagyis semmi sem hordhatta oda a hulladékot!Ezt ki kell nyomozni,mert ha nem akkor lehet hogy tovább romlik ez a paranormális jelenség!

[link]


[link]

2012. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rejtelems, nincs humor érzéked. Amúgy meg ugyan annyira "normális", mint itt az ezotérián bármi más, sőt sokkal normálisabb mint a jövő megálmodás meg a mágia.
2012. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!