Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Álltál már Luca széken? Ha...

Álltál már Luca széken? Ha igen láttál boszorkányt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 18:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%
Én voltam aki felállt a székre. Néztem és a nagy tömegben az egyik nő körül ilyen fura aura volt. Mivel a mi falunk 99%a keresztény, ezért nagyon rossz szemmel néztünk rá utána és ezért el is költözött a faluból.
2012. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi ez a luca szék, de nem láttam volna.....
2012. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

11., te kedves jó keresztény! Túl sok volt a pálesz, káprázott a szemetek, és ti buzgó vallásos szemetek a nagy felebaráti szeretetben egy valószínűleg becsületes embert elüldöztetek a faluból, hadd gratuláljak, büszkék lehettek magatokra, most tuti külön lakosztályt kaptok Odafent!


Már ha nem kamuzol.

2012. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktam sokat inni, bár nem tagadom, hogy néha iszogatok, mivel Isten nem veti meg az italt, csak a túlzott fogyasztását. Egyáltalán nem volt ártatlan, tisztán láttam, szóval örüljön, hogy csak kitagadtuk.
2012. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
65%
11 Vagy kamuzol,vagy ti valami nagyon nagy nagy beszűkült parasztok lehettek.
2012. szept. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 chrishu ***** válasza:
85%

Egyetértek a 15-össel

A lucaszék egy babona. Régen az emberek föláltak rá és amikor öreg néni sietett haza a templomból akkor kikiáltották boszinak

De én ismerek egy igazi boszorkányt. Ő az anyósom. A kutyája meg valami házisárkány

2012. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"örüljön, hogy csak kitagadtuk"

Mekkora barmok vagytok, és még büszke is vagy rá, meg Istenről szövegelsz... Tudod, "ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek". Egyébként azon kívül, hogy "fura" volt az aurája (a kereszténység elismeri az auralátást? Az nem fekete mágia?), mit tudsz rábizonyítani? Kit változtatott békává? Kit átkozott el? Megfőzte a macskátokat?

2012. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom milyen szörnyűségeket csinált, de legalább már nem tud tovább ártani nekünk. Ti is ezt tettétek volna a helyünkben.
2012. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
17-esnek: ,,Engem gyíkká változtatott! ... De már elmúlt.''
2012. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem tettem volna ilyesmit a helyedben, nincs ennyire beszűkült ostoba gondolkodásom.
2012. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!