Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Álltál már Luca széken? Ha...

Álltál már Luca széken? Ha igen láttál boszorkányt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 18:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
"Nem tudom milyen szörnyűségeket csinált, de legalább már nem tud tovább ártani nekünk" Ez tök jó, fingod sincs, mit művelt, de azért tudod, hogy ártott nektek. Ezzel elismerted, hogy nincsenek bizonyítékaid. És én nem ezt tettem volna a helyedben.
2012. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Isten a szeretet energia lénye! A megbocsájtás hírnöke! Senkit sem szabad kiközösíteni,(el is átkozhatott volna érte, attól nem félsz?) ,ha meg elfogadjuk, még segíthetnek nekünk, amennyiben igaz! És ha így is van! Ha a lelke tiszta szándékú, vagy sem, Isten akkor is szeret minden emberi lényt, és maga az életet a szeretetben! Aki Istenhívő,ne az elkenkezőjét tegye,mint amit tanított!
2012. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már, süt róla, hogy hazudik, ez 100%.
2012. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
62%

utolsó: persze, hogy hazudik, süt róla. De nem hazudna ilyesmit, ha nem lenne képes megtenni, ha

a, működne a Luca szék.

b, lennének boszorkányok.

2012. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Trollocska07 ***** válasza:
Igen. A tükörképemet.
2012. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!