Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van néha olyan érzésem,...

Miért van néha olyan érzésem, hogy nem halott?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hova írjam, gondoltam ez jó kat. lesz. Tehát, arról van szó, hogy születésem előtt a szüleimnek volt egy másik gyereke is, aki elvileg meghalt még kisbaba korában.

Konkrétan soha nem beszéltek nekem róla, sőt, csak 1 képet láttam róla egész életemben.

Nagyszülőktől sem tudhattam meg többet, mert vagy már meghaltak vagy nem beszéltek velem. Ugyanis apu vonaláról nem nagyon támagatták a házasságot és nagymamám a haláláig egyszer sem jött el meglátogatni, állítólag még a testvérem temetésén sem volt ott. (A testvéreiről pedig szót sem ejtek) De már senki sem él közüllük, ezért el is vagyok teljesen vágva.

A szüleimet, meg főleg anyumat ez mindig nagyon bántotta, ezért túl sokat nem is mertem kérdezősködni.

De akarva akaratlanul előjön a téma, mert szintén anyu folyton felemlegeti, hogy ő mennyivel másabb lenne mint én (jobb értelembenben az ő javára).

tehát: csak ezért van ilyen érzésem, mert ők ezt hangsúlyozzák nekem és így az önértékelésem a béke segge alatt van?

Vagy létezik valami testvéri kapocs, amit mi nem látunk és én érzem?


Eddig soha nem is ötlött fel ez, de egyszer, talán a anyu részéről a nagyi emlegette fel, hogy a kisbabákat gyakran cserélik vagy adják oda másnak bizonyos oknál fogva (esetleg pénz?), és akkor éppen az én testvéremről kérdeztem. Ez a nagyi írt nekem egy afféle naplót (hogy megőrizzem én is, mi történt velünk a 2vh. alatt), de ebben is úgy írja le, hogy meghalt.

Tehát tényleg minden családi nyomom kiapadt.


2012. szept. 16. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan hallottál már lélekről, és arról, hogy a halál nem a legvégső állomás. A testvéred (az ő lelke) néha minden bizonnyal figyelemmel tart téged, illetve titeket, mindezt segítő szándékkal. Nem kell félni ettől, jó lenne meghallani a tanácsát, bátorítását. Ha nem sikerül, akkor sebaj, majd később találkoztok és megdumcsizzátok a dolgokat. Addig élj úgy, hogy ne kelljen szégyellned semmit később sem. Minden jót!
2012. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez egy olyan kérdés amire mi itt hiába akarunk segíteni csak találgatni tudunk, ha ők nem mondják el akkor mi nem tudunk mit tenni. 50-50% az esélye
2012. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mivel én már nagykorú vagyok, esetleg kérhetném a kihantolását? Lenne hozzá jogom? Vagy ahhoz kéne a szülők beleegyezése is?
2012. szept. 16. 14:42
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem értek ehhz jogilag. Bár nem tudom, hogy hivatalosan oda e van temetve, ugyanis magán a sírkövön a neve nem szerepel, ezért is furcsa, mert bárki más, aki kisbabát temet, felvéseti a nevét. (Dédszülők sírjába került).

Szóval így, hogy az ő neve nem szerepel ott, nem tudom, hogy egyáltalán hivatkozhatok rá?

2012. szept. 16. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ez elég fura... mármint, hogy semmi névtábla nincs a sírnál, mert az egy dolog, hogy rokonok sírjához lett temetve, de tényleg ilyenkor csinálnak egy névtáblát a kisbabának is, már sokszor láttam ilyet.
2012. szept. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nagyi emlegette fel, hogy a kisbabákat gyakran cserélik vagy adják oda másnak bizonyos oknál fogva"


Hmmm...... és ez hogy került szóba?

2012. szept. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak véletlenül. Épp beszélgettünk csak úgy szimplán a gyerekekről, barátaimról - majdnem mindegyiknek van testvére, és előkerült témaként, amikor kérdeztem, hogy milyen jó lenne, ha lenne testvérem és eljutottunk a babákig is és ott mesélte. Talán egy úsjágcikkben látta, hogy elcserélték a gyerekeket a szülészeten direkt. De már elég régen volt ez.
2012. szept. 17. 15:19
 8/9 Karesz6969 ***** válasza:

..."a nagyi emlegette fel".... biztos, hogy el van temetve?

Biztos, hogy meghalt???


Ennek kéne utána nézned, teljes joggal kutathatsz, hiszen nagykorú vagy ahogy írtad.


A temetkezési vállalatnál nyoma kell, hogy legyen...aztán...mibe halt meg állítólagosan?


Orvos, kórház, nyilvántartások...még szakembert is megbízhatsz ha van rá pénzed.


Jogod van tudni az igazságot, ne hagyd annyiban.

2012. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is járj utána. Nekem bűzlik ez az egész....
2012. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!