Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A telefonom csinált egy...

A telefonom csinált egy nagyon fura képet miközben nem is volt nálam. Lehet hogy ez egy szellem?

Figyelt kérdés

Gólyatáborban voltam, éppen vacsoraidő volt, a telefon az ágyamon volt és biztos hogy nem más csinálta.


[link]


minnél tovább nézem annál furább :/



2012. szept. 23. 12:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
hát én nem igen hiszek a szellemekben de ez tényleg nagyon fura.
2012. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szar fényviszony, szar kamera, és mivel a telefonod magától csinálta, lehet, hogy meghibásodott. Vidd szervizbe.
2012. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez valóban nagyon furcsa. Lehet hogy tényleg egy szellem.
2012. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen semmi furát nem látok. Valószínű hogy megcsillanó porszemek.
2012. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ezalor ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Az én telefonom akkor csinál ilyen képeket, amikor a zsebemben benyomódik véletlenül a fényképező funkció, és a fekete zseb szövetén keresztül beszűrődő fényt rögzíti. Van belőlük most is több tucat mert folyton benyomódik, nem győzöm törölgetni.


Ha jól látom kivehető a foltokból egy szoba, egy fényes ablak és valami pirosas (lepedő?) tárgy az előtérben. Nem ültél vagy feküdtél rá véletlenül a telefonra?


Egyébként a szellemlények alapvetően nem a fizikai síkon léteznek, így fizikailag láthatatlanok, tehát lefényképezni sem lehet őket. Kivétel persze létezhet, rettentően ritka esetben, de a linkelt kép biztosan nem az.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

5-ösnek igaza van

nekem is gyakran benyomódik, volt, hogy felhívta apukámat :D

2012. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak telefon meghibásodás.

Azt azonban elkel ismernem, hogy nagyon profi kép lett. A rajta lévő alaknak még az arca is látszik. Mikor megláttam óriási békaemberek jutottak az eszembe.

2012. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy tiniszellem, aki imádja saját magát fényképezni:D
2012. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a kérdező saját magát fényképezte le a telefonnal, utána pedig elhomályosította. Bárki megcsinálja 10 perc alatt:)

Ha mégsem,akkor véletlen. Én is telefonáltam már úgy h nem is tudtam róla:D

2012. szept. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Karesz6969 ***** válasza:

Lehetne "szellemfotó" is de ez biztosan nem az.

Véleményem szerint egy véletlen képről van szó ami fókuszálatlan, nem beállított és egy gyors mozgás következtében készült, mondjuk amikor elvetted arról a helyről a telefonod, félhomályban vacsora után...

2012. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!