Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítség! Vajon mi lehetett ez?

Segítség! Vajon mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Minap jártam kint a mezőn, és a tisztás közepén megpillantottam egy lányt. Nekem háttal állt, csak a hosszú, világos szőke haját, meg a fehér ruháját láttam. Nem ijedtem meg tőle, sőt, inkább mellé akartam kerülni. Közelebb sétáltam hozzá, majd megálltam mellette. A vállára tettem a kezem, és akkor láttam meg az arcát. Semmi különöset nem észleltem rajta, de a szem..a szeme túl szürke volt, mintha vak lenne. De tudtam, hogy lát. Aztán s szó, se beszéd, elfutott, be a fák közé. Aztán ma reggel, kutyasétáltatás közben megint láttam. Engem figyelt. Furcsa érzés futott át rajtam, mintha nem ember lenne. Többször nem láttam. Valaki tud felőle valamit? Vajon akart tőlem valamit?

Csak normális válaszokat, ha lehet, a hitetlenkedők nem érdekelnek.


2012. okt. 20. 15:29
1 2
 11/13 chrishu ***** válasza:

Megtaláltad Legolast! Ő a szerelmem!

Frodó voltam, sziasztok

2012. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező

Kamuzol valld már be,hány választ akarsz még? nyugodtan elmondhatod,és mindenki nevet egy jót,hahaha....

2012. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A hitben Isten leírása mindig más-más fajta. Lehet, hogy Isten hív téged, és ezzel akarja kifejezni.

Sokszor Isten nő alakban is megjelenhet. Fontos lenne tudni merrefelé futott a lány, és arrafelé milyen építmény vagy táj volt!!

2012. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!