Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen élményetek, tapasztalat...

Milyen élményetek, tapasztalatotok voltak szellemekkel, angyalokkal, démonokkal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 17:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező!

Ha a természetfeletti érdekel, keresd az Istent. Mint már mondtam, el akarja rabolni a lelkedet. Minél jobban belekerülsz ilyen okkult dolgokba, annál jobban fogsz távolodni az Istentől és a sátán célja az, hogy ne higyj az evangéliumban, ne vedd fel a kapcsolatot az Istennel. Ez a szellemidézés egy pótlék az Úrral való kapcsolat helyett. Az ördög utálja az embert, (mivel Isten képmására lettünk teremtve) és az a célja, hogy ne térjen meg Istenhez, soha ne ismerje meg és a pokolba kerüljön. Ebben az életben dönthetsz, hogy hová kerülsz. Mond el ezt az imát:

http://www.youtube.com/watch?v=T795ZtxaYmw


A sátánnak a szolgái a démonok. A démonok test nélküli gonosz lények és vágynak arra, hogy testben legyenek. Így, ha a szellemidézést választod, akkor ajtót nyitsz nekik... Elhitetnek hülye dolgokkal, mint a reinkarnáció, vagy a halál utáni nemlét... Bármi, ami ellentétes Isten Igéjével...

Lehet kicsit kuszán írtam, mivel sok válasz van a kérdésedre és mindenből csak picit írtam, de írhatsz privit is, ha érdekel a téma...

2009. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%
Minden hülye szkeptikus és istenimádó elmehet a ...-ba!Én hiszek az ilyen dolgokba,akárki akármit is mond, de istent(vagykit) haggyuk ki belőle!
2010. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer még talán 3 évvel ezelőtt , gyűjtöttem a régi vastagfalú üvegeket magam sem tudom miért, talán mert nép táncoltam, de lehet mert tetszettek. Éppen öltöztem a szekrény előtt.(persze hogy a legtetején voltak az üvegek) amikor éreztem hogy fel kell néznem. Felnéztem a szekrény teteje felé(egyébként ültem a kb 2m-s szekrény előtt) és láttam hogy egy úgy 5cm falú üveg száguld egyenesen a fejem irányába. Annyira meglepett a dolog hogy nem tudtam mit csinálni a szemem elé tettem a kezem.És tudtam ha az eltalál betörheti a koponyámat vagy csak még dilisebb lennék tőle. Az elmélkedésem közben egy nagy ütést éreztem a vállamon. Csak pár mp múlva nyitottam ki a szemem és láttam hogy az üveg ott hever a földön mellettem. Csodálkoztam mert jól láttam hogy a fejem irányába röpült az üveg. Aztán odafordultam a szekrényhez és láttam, hogy( 2 ajtós szekrény)az egyik ajtaja félig be volt hajtva erről pattant meg az üveg.(Én nem hajthattam be) Akkor úgy éreztem az őrangyalom segített, és neki köszönhetem a megmenekülésemet:) igaz nem volt olyan durva de remélem azért elolvassátok.
2010. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
nem lehet hogy azért nem a fejedre esett mert kicsit elmozdultál és a válladat találta el?
2010. máj. 4. 16:15
 15/24 anonim ***** válasza:
23%
apád fasza
2010. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%
A neked kedves halottak visszajönnek még egyszer kb. egy hét múlva, úgy éled meg, mintha álmodnál. De ez nem álom. Reccsen a redőny, az ablak, hirtelen hideg lesz, valaki ott áll előtted. Nem mozog az ajka, a fejedben hallod, hogy mit mond. Búcsúzni jött, nem akart ekkora bánatot okozni, őt is váratlanul érte. Vigyázz magadra, ő már jól van, nem fáj semmi. A "testük" átlátszó, tejfehér köd, de nem lepedő. Aztán eltűnik és kész. Soha többén nem fogod látni, még ilyen alakban sem.
2010. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve váratlan dolog történt a legjobb barátommal. A nagymamája nagyon beteg volt akkor már, amikor hazament, azt mondta neki, hogy itt volt egy férfi és búcsúzni jött, éppen a barátomat kereste. Szegény nagymama, nagyon meg volt rémülve, nem látta, csak hallotta. Két héttel később derült ki, hogy a barátom gyerekkori jó barátja autóbalesetben meghalt Angliában, éppen akkor, amikor a nagymama hallotta a búcsúzást. Soha nem hitt egyikük sem a szellemekben, mégis megtörtént.
2010. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

Kb. egy éve tanultam a szobámban, kora este volt, ágyon fekve kezemben jegyzetek, elmélyedve bennük. Egyszer hallom, hogy a muter beszélget tesómmal (tesóm szobája közvetlenül az enyém mellett) ahogy félfüllel kivettem, a szobának a nyitott ajtajában állva beszélgettek.

Nem sokkal utána az ajtómnál kolótyolást hallok.

Nem figyeltem oda, nem is láttam rá a kilincsre, de gondoltam muter épp benyitott volna, mikor aztán mégsem. Szal' gondoltam lenyomta a kilincset, és visszaengedte, nem jött be valamiért.


Nem sokkal később indulok ki brunzolni, lenyomom a kilincset.. semmi. Az ajtó be van kulcsolva. Első gondolatom -a fent említett teóriámból kiindulva-, hogy miért kulcsolta volna be a muter az ajtót, de még végig sem gondoltam ezt az elméletet, mikor leesett, hogy a kulcs belül volt (van) a zárban az én oldalamon.

Mondom, megvizsgálom a dolgot, próbálgattam úgy állítani a kulcsot a zárban, hogy a zárat még ne fordítsa rá, de pont határvonalon legyen, mikor egy kis mozgás okán (hőtágulás stb.) átfordul ér rázár.. nem lehet. Teljes 360 fokon és erőből kell elfordítani.


Sose volt elhunyt lakatos/kulcsmásoló ismerősöm, úgyhogy azóta sem tudom mire vélni a dolgot, de még most is foglalkoztat néha:)

2010. máj. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyban tanulok a szobámban,apu kimegy vmiért a teraszra,ekkor jönne be,de be van kulcsra zárva az ajtó:O.apu kopogtat és megkérdezte mikor beengedtem,hogy mért zártam be?Én mondom ki se jöttem a szobámból...elgondolkodtunk...érdekes volt és ez kb 3x játszódott le.Volt,h a bnőmmel szellemet idéztünk és kopogtak az ajtón.
2010. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 kicsigman ***** válasza:
81%
Hali, Én már idéztem szellemet a pincénkben egy haverommal éjfélkor De Nem Sikerült úgyhogy ha idézni akarsz akkor én szívesen veled tartok. Írj privátba kösz.
2010. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!