Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Haverommal olvastunk a szellemekről meg elég sokat beszélünk róluk,aztán egyszer csak felhivott egy rejtett szám és egy nagyon ilyesztő hang belenevett a telefonba majd kinyomta...

ez után kinyitódott a BEcsukott ajtó,de kajakra mintha berúgták volna az ajtót és durván hideg lett a házban

és a tükör bepárásodott(szekrény tükre).Megdermedtünk nem mertünk megmozdulni majd egy percre rá kifutottunk

azóta semmi nem történt még.ez az egész kb másfél órája történt,ez mi lehett?bevagyunk parázva!

23/F,22/F



2012. okt. 29. 19:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mindenki téved ! Ezek Reptoidok voltak.
2012. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nincs mit, 6os voltam.
2012. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
és ha nem fehér a gyertya akkor mi történik?
2012. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Akkor véletlen megidéződik Shasshan masshan és vége az emberiségnek.

Itt egy kép róla: [link]

2012. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a rézfaszú bagoly volt.
2012. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bizonyára gépzsírt keresett...
2012. nov. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Tory.chan válasza:

ilyen velem és barátnőmmel történt! este volt, és konyhában fel-le kapcsolódott a lámpa, és lépéseket hallodtunk. nagyon beijedtünk. kínunkban kikiabáltuk hogy "Falánk, ne egyél meg légyszi!" egy sorozatban szerepel a Falánk

amúgy az ajtó tényleg lehetett a húzat miatt. a telefonos dolog... nem lehet, hogy valamelyik haverod hülyéskedett veletek? egyszer engem felhívtak rejtett számon, én felvettem, és azt mondták bele, hogy "7 nap" (kör című film) aztán kiderült hogy, a Neander völgyi osztálytáram hülyült egy jót :/

2012. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Falánk, ne egyél meg légyszi!" xDD

Hány évesek vagytok?

2012. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Tory.chan válasza:
9 évesek voltunk, és csak azért kiáltottuk, mert a barátnőm félt a Fullmetal Alchemist-ben szerelő Falánktól. am nekem ő a kedvenc homonkuloszom :D
2012. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A felét nem értem xD De aranyosak vagytok.
2012. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!