Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hátborzongató. Megvalósulnak...

Hátborzongató. Megvalósulnak a hazugságaim?

Figyelt kérdés
Egy ideje, bármit, amit hazudok, megtörténik. Nem vicc. A múlt héten nem volt kedvünk a német órához, ezért azt mondtuk a tanárnak, hogy a beteg nagymamánkat kórházba kellett vinni. Erre rá néhány napra bekerült a kórházba. Megharagudtam egy ügyfelemre, ezért elhatároztam ,hogy ha felhív, úgy veszem fel a telefont, mintha nem látnám, hogy ő hív, és bemutatkozom, majd ha megemlíti, miért veszem fel így, azt mondom, mert új telefonom van. Nem volt tervemben új telefont venni. Erre átmentünk a szomszédba, és a szomszéd fia rábeszélt, hogy cseréljem el vele a telefonom. Bele mentem, de kértem, ,hogy a memóriából másolja át a számokat a sim kártyámra. Megtette, de csak félig-meddig, mert egy csomó szám elveszett, köztük az ügyfelemé is, tehát ha felhív, már nem azt mondom, hogy "helló, szia" mivel nem látom, hogy ő hív. De ez már nem az első két eset, rengetegszer megtörtént az utóbbi időben, hogy bármit hazudok, megtörténik. Kezdek félni. Már nem merek gondolni sem valamire, ami nem igaz. Létezik ilyen?
2012. jan. 29. 21:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Ez Isten üzenete, hogy ne ess bűnbe (konkrétan ne hazudj), különben rajtad csattan az ostor.
2012. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Mirk ***** válasza:

Létezik.


Úgy hívják véletlen.

2012. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 horrendas ambages ca ***** válasza:
Én inkább ezt nevezném bevonzásnak.Még serdülő korban vagy? 14-16?
2012. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

21:18 ügyfelekről meséltem. Szerinted serdülő korban vagyok?

Eléggé reális gondolkodással bírok, de ez már az utóbbi időben kissé elszaporodott, hogy bármit hazudok, megtörténik.

2012. jan. 29. 21:23
 5/28 A kérdező kommentje:
amúgy a bevonzás kicsit reális a sok antireális között...
2012. jan. 29. 21:24
 6/28 anonim ***** válasza:

"Létezik.


Úgy hívják véletlen."


Olyan nem létezik talán véletlen vagy te?


Amire figyelsz az a világod kérdező

2012. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 horrendas ambages ca ***** válasza:
oké,múlthéten meg nemvolt kedved a német órához és mentegetőzöl a tanárnak,hát ez túl idős kort sem árul el.Persze vannak kivételek.még jó hogy van bevonzás,nemkell annak tudatosnak lennie,mert azonnal elromlik a hatás.
2012. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Mirk ***** válasza:

"Olyan nem létezik talán véletlen vagy te?"


Akkor definiálom a véletlen fogalmát.

Olyan események következménye melyekről nincs tudomásunk.

2012. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Napkiraly ***** válasza:
100%

Én is arra tippelek Isten figyelmeztetni akar. Mániákus hazudozó lehetsz, szórakozásból hazudsz, indokolatlanul, ezért akar figyelmeztetni.

Egy időben veszélyesen vezettem, száguldoztam. Aztán egyszer majdnem levittem egy civil rendőrkocsi orrát, majd előztem záróvonalon index nélkül, és még le is kellett szorítaniuk. Lényeg az, a rendőrök egy elég kis összegű csekkel elengedtek mindez után. Gondolkoztam rajta, hogy lehet hogy ez isteni figyelmeztetés, hogy be kellene fejezni. Nem fejeztem be, egy héttel később már tört is a fém, szerencsére személyi sérülés nélkül. Na, hát higyj az isteni jelekben én azt mondom

2012. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Antimod ***** válasza:

Szerintem is egy figyelmeztetés. Vagy a hazugságokra, vagy arra, hogy megtapasztald, milyen hatásai lehetnek a szavaknak. Érdekes mindenesetre...

Nekem nagymamám példája jut eszembe, mindig azt mondta a munkahelyén, hogy fogorvoshoz kell mennie. Mára már egy foga sincs, a fogorvosoktól pedig 30 éve kirázza a hideg.

2012. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!