Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Természetfeletti...

Mi lehet ez? Természetfeletti dolog?

Figyelt kérdés

Van pár dolog, amire nem találok magyarázatot, nem értem mi történik. Például:

- néha olyan érzésem van, hogy valaki/valami beleszuszog, beleliheg a fülembe

- árnyakat látok és lépteket hallok, néha, ha a házba sétálok, megyek valahova, olyan mintha követnének

- olykor olyan zenét hallok a gép mellől, amit még életembe soha nem hallgattam, nem tudom mi az, de van, hogy sípolást hallok, vagy gitárhangot

- és ami a legjobban kiakaszt: néha olyan érzésem van, hogy valaki húzkodja ki a farkam körül a szőrt


A kérdés nem kamu, komoly dolog, ezért szeretnék segítséget kapni, miért lehet ez és mi lehet ez.



2012. nov. 3. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy szellem kísért aki féltékeny rád, hogy te még élsz ő meg nem és itt ragadt.
2012. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
A rossz minőségű hangszórók néha halkan fogják a rádióadást, ezt hallhatod, a többit nemtudom.
2012. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kábé mióta van ez így? Ha régóta és vissza tér a dolog akkor barátom nagy kakiban vagy mert ez egy démon és az nem emberi hanem gonosz és nem tudod magadról levakarni.

Ha nem, akkor meg egy szellem. De azért kérdezz meg valakit a családból hogy nem volt-e olyan ember a családban aki gitározott netán olyan zenét hallgatott... A jelek szerint ha szellem akkor nagy valószínűséggel nő lehetett.

2012. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha sípol a füled azt jelenti hogy magas a vérnyomásod és üldözési mániád van.


A megoldás nagyon egyszerű: Sportolj és ha nem hiszed hogy léteznek szellemek akkor nem félsz tőlük feleslegesen.

2012. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"- néha olyan érzésem van, hogy valaki/valami beleszuszog, beleliheg a fülembe"

Képzelgés.

"- árnyakat látok és lépteket hallok, néha, ha a házba sétálok, megyek valahova, olyan mintha követnének "

Képzelgés

"- olykor olyan zenét hallok a gép mellől, amit még életembe soha nem hallgattam, nem tudom mi az, de van, hogy sípolást hallok, vagy gitárhangot"

Ezt már leírta az egyik válaszoló.

"- és ami a legjobban kiakaszt: néha olyan érzésem van, hogy valaki húzkodja ki a farkam körül a szőrt "

Mi vagy te, macska?

2012. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez,de vigyázz, mert ha a farkad körül húzgálja a szőrt, a következő az lesz, hogy megkefél!
2012. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Képzelgés? Akkor miért érzek meleget a fülemen ilyenkor? A szellemekbe nem nagyon hiszek, nem félek tőlük.
2012. nov. 3. 15:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Vagy a szőr helyett a farkadat fogja kihúzni.
2012. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem a gépből hallom a hangot, hanem mellőle. És miért lennék macska?
2012. nov. 3. 15:02
 10/15 A kérdező kommentje:
Mellesleg néha leesnek a dolgok, polcról, ágyról, és néha valamim eltűnik, és más helyen kerül elő, ahol azelőtt soha nem volt. Ezt kifelejtettem. Nem tudom mi ez, de zavaró.
2012. nov. 3. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!