Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Természetfeletti...

Mi lehet ez? Természetfeletti dolog?

Figyelt kérdés

Van pár dolog, amire nem találok magyarázatot, nem értem mi történik. Például:

- néha olyan érzésem van, hogy valaki/valami beleszuszog, beleliheg a fülembe

- árnyakat látok és lépteket hallok, néha, ha a házba sétálok, megyek valahova, olyan mintha követnének

- olykor olyan zenét hallok a gép mellől, amit még életembe soha nem hallgattam, nem tudom mi az, de van, hogy sípolást hallok, vagy gitárhangot

- és ami a legjobban kiakaszt: néha olyan érzésem van, hogy valaki húzkodja ki a farkam körül a szőrt


A kérdés nem kamu, komoly dolog, ezért szeretnék segítséget kapni, miért lehet ez és mi lehet ez.



2012. nov. 3. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez én vagyok, néha betörök a házatokba és a füledbe lihegek, meg tépkedem a farkad, bocsi.
2012. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A zene a gép mellől az egy jelenség röviden annyi hogy a rosszul szigetelt kábelű hangszóró veszi a rövidhullámú rádiót.
2012. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Evele123 ***** válasza:
Szerintem nézesd meg a házad az Őserő nevű csoport embereivel, ékezet nélkül leírva és .hu végződésű címen vedd fel velük a kapcsolatot és szerintem tudnak neked segíteni, megtisztítanak a rosszaktól, védelmet raknak a házadra, meg ilyeneket hallottam róluk...
2012. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
"Őserő nevű csoport" xDDD
2012. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kacsacsimp válasza:
hallod egyszer barátnőmmel felmentünk a padlásra és EVP-ket kezdtünk csinálni úgy a hecc kedvéért és mi is gitárhangot hallottunk...egyszer meg egyedül voltam este felvittem a telót és otthagytam 21 percre és beleköhögtek..nagyon ijesztő volt..
2013. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!