Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láttam? Mi lehetett ez?

Mit láttam? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Éppen egy erdőben kirándultunk a haverjaimmal. Nagyon kellett pisilnem, de mivel lányok is voltak, nem akartam ott helyben elvégezni a dolgomat. Ezért egy kicsit elszakadtam a többiektől. Nagyban végzem a dolgomat, mikor egy közeli bokorból röfögést hallok. Először azt hittem hogy csak egy vaddisznó. De nem az volt... Disznó feje meg teste volt, de nagyon hasonlított egy emberre. A vörös szemei borzalmasan világítottak a sötétben. Teljesen ledermedtem a félelemtől. A teremtény röfögött egy nagyot, majd elszaladt. A barátaim már aggódtak értem, hogy hol voltam ilyen sokáig. Elmeséltem nekik a történteket, de ők csak röhögtek egy jót. Vajon mit láthattam? Kérlek csak normális válaszokat írjatok!
2012. dec. 27. 00:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha disznó feje meg teste volt, akkor hogy hasonlíthatott emberre?
2013. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Hu bmeg az a badacsonyi görényember volt.párzásidőben világít a szemük,olyankor olyan kanosak,hogy nem nézik hogy nöstény-e az illető,aki a közelükben van,szerencséd volt,hogy nem tolt seggbe
2013. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ugromokus válasza:
65%
Aѕ МТV(MusicTV) lézerszemu ôze volt az.
2013. márc. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
48%
Csillámf*szláma ^_^ xDDDDDD
2013. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!