Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez őrjítő mi ez?

Ez őrjítő mi ez?

Figyelt kérdés

Most vált félelmetessé a dolog mert egyik este a a szobámban voltam készültem aludni és egyszer mintha a nevemet mondták volna újra bekapcsoltam a tv-t szétnéztem de semmi újrakikapcsoltam aztán olyan volt mindha valaki ott állna mögöttem de senki nem volt ott aztán olyan volt mintha valaki ordított volna de halkan



Ez most szellem vagy mi?



2013. jan. 5. 09:47
 1/8 ddd99 válasza:
37%

Az is lehet hogy skizofrén vagy.

Van a családodba ilyen beteg?

2013. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs a családomban ilyen beteg én sem vagyok az
2013. jan. 5. 10:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Hallucinálsz. Okozhat ilyet például idegi kimerültség.
2013. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehetséges

Kössz a választ :D

2013. jan. 5. 10:34
 5/8 anonim válasza:
nálam valamelyik este olyan éjféltől egyig azért nem tudtam aludni mert valami halkan kopogott a óz egyik falamon, de nem is egy helyről, nem is ütemre nagyon féltem :| ezek után már nem igazán lepődök meg, kérdezz tőle valamit csak ne ijedm meg ha válaszol xd
2013. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erős kimerültség, fáradtság és stressz is okozhat ilyesmit.
2013. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metatron jósdája ***** válasza:
Lehet kimerültség, de szellem is (attól, hogy még sokan nem hiszik). A skizofrénia nem valószínű, annak sok más tünete is van, egyébként a skizofréniából is lenne kiút, ha ez a civilizáció nem lenne ennyire MATERIALISTA HITETLEN primitív. Hála Istennek, a vízöntő korszakában egyre többen térnek észhez!
2013. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joci84 ***** válasza:
egyik ismerősöm rokonának is volt ilyen, meg olvastam is ilyenről! De mind a két esetben rossz vége lett! Kb amikor 10. alkalommal volt ilyen, akkor sajnos meghaltak! Mikor megtalták a testüket, ki volt hullva az összes hajuk és foguk és kakis volt az alsójuk! De van ellene megoldás!!! a szoba bal első sarkába rakj egy mandarint, a jobb elsőbe egy banánt, a jobb hátsóba egy dinnyét, a bal hátsóba egy tengerimalacot, középre meg egy bukófrekvenciás félhomálytizedelőt! És ha ez mind megvan, óránként kiálts ki az ablakon, hogy "ukkmukkfukk, nincs semmi baj, finom a vaj"
2013. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!