Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha túl sokszor vannak dühkitör...

Ha túl sokszor vannak dühkitöréseim csak úgy spontán az utalhat arra, hogy megszállt egy démon, vagy egy gonosz szellem?

Figyelt kérdés
Kérem szkeptikusok hagyják el ezt a kérdést és menjenek másik kategóriába válaszolni! Köszönöm.

2013. jan. 10. 16:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek az ezotériában és sok minden másban, de szerintem téged semmi nem szállt meg. Szimplán frusztrál valami, aminek az okát nem tudod. Segítséget kéne keresned ahhoz, hogy feltárjátok az okát, mi a frusztráció oka.
2013. jan. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Ez arra utal, hogy el vagy kényeztetve és túl sokat megengedsz magadnak.
2013. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok szkeptikus, de ez inkább pszichológia. Egyszerűen szükséged van nyugalomra. Meditálj, az sokat segít!


Nem, nem szállt meg semmi.

2013. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus reakció, hogy sosem ÉN vagyok a hunyó, hanem mindig más a hibás mindenben, még a dühkitörésekért is holmi szerencsétlen démont cibálunk elő. Szerintem inkább rengeteg elfojtott dolog, vélt sérelem lapul benned, és mivel nem vagy magaddal őszinte, ezért nem vagy képes ezeket felismerni, és változtatni az életeden.
2013. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ember,igyál szenteltvizet,zabálj sót,ha az Odaátban működik nálad is fogxDDD
2013. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Bea1202 válasza:
Utolsó, beugrottak ilyen részek az Odaátból, és besírtam a röhögéstől :) Köszi, máris jobban alszom :)
2013. jan. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Örülök hogy legalább neked segíthettem:D
2013. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Petrás Évi ***** válasza:
nem, de ilyen állapotban ne idézz szellemet mert tényleg megszáll
2013. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!