Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » HELP PLS! Mi történt velem?...

HELP PLS! Mi történt velem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
egy nap mikor a szobámba ágyaztam,éreztem,hogy valami nem stimmel a világgal,mint ha valakivel történt volna valami..ágyazás közben egyszer csak valaki meg érintette a vállamat,erre össze is estem,átfutott rajtam a hideg,nem tudtam mit csinálni.megyek be a szobámba,és amikor beléptem,hívták anyukámat,hogy meghalt a testvére,akit nagyon szerettem,és nagyon közel álltam hozzá.az nap este minden furcsa volt,nem is tudtam aludni.ő érintett meg,esetleg így akart el búcsúzni?értelmes válaszokat kérek,légyszíves segítsetek.esetleg valakivel történt már ilyesmi féle dolog?

2013. jan. 21. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

ez durva... :O

na, jó.. értelmes választ kértél. igen, lehet, hogy így akart tőled elbúcsúzni. figy, ettől nem kell félni, ezt el kell fogadni! tudsz valamilyen szinten kommunikálni az elhunytakkal. ez tök tuti! na, jó.. mondjuk lehet, hogy neked nem...

egyébként egyszer velem is történt ilyen dolog. csak akkor a cicám halt meg. előtte való nap egy kocsiról álmodtam ami elüti a cicám. felriadtam, és gondoltam, ez egy rossz álom volt. de aztán amikor kiderült, nagyon megijedtem. sírtam, és féltem... :O

szólj erről anyukádnak, vagy valakinek mondd el, akiben megbízol! ;)

2013. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez már elég rég történt velem,kb 2 éve,de azóta is a házba történnek érdekes dolgok..ajtó előtt álló fehér ruhás ember,recsegés,ropogás..sok mindenkinek elmondtam,de nem vették komolyan:( nem tudom mi lehetett ez.
2013. jan. 21. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom, hogy miért nem hisz senki olyan embereknek, akiknek fontos lenne, hogy elhiggyék. nekem nyugodtan írhatsz üzenetet, én ezt komolyan veszem ;)
2013. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben :) köszönöm a segítséget :)
2013. jan. 21. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
ha a hidega tarkódtól a hátad felé rázott ki akkor az egy szellem érintése lehet legalábis ezt azoktól hallottam akik hisznek bennük ja és kizárhatod őket kősó segítségével persze ezt akkor érdemes kipróbálni ha semmi furát nem érzel a házba az ablakok párkányára és az ajtók elé kell szórni kősót lehetőleg beelűről ez állítólag távoltartja a szellemeket persze ha hiszel az ilyesmiben de ez csak alkalmi megoldás nem örök annyi hogy nem tud vagy tudnak a szellemek az othonodba behatólni de valami végleges megoldást kell találnod majd remélem segíttetem valamennyit ja és részvétem
2013. jan. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok,ritkán találkozom olyan emberekkel,akik ebbe tudnak segíteni:)
2013. jan. 22. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő volt, afféle utolsó jeladásnak szánta, közölte, hogy fontos voltál számára, és nem értette még meg mi is történt vele. Ne félj ettől, persze idegesítő tény lehet úgy élni, hogy folyton van megmagyarázhatatlan dolog. De ha már ennyi idő alatt nem volt semmi ártó szándék, akkor valószínűleg nem is lesz ezután sem. Nekem is nyugodtan írhatsz privátot, abszolút nyitott vagyok ilyen témában, sőt mi több...tudnék mesélni.
2013. jan. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!