Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek? És ezt...

Viktoria.p kérdése:

Léteznek szellemek? És ezt tudják valahogy bizonyitani? Vagy ez egy egyszerü téfit?

Figyelt kérdés
sokszor elgondolkodom ezen. kezd nagyon érdekellni :) füleg hogy mivel lehet bizonyitani. köszönöm elöre

2013. febr. 9. 22:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Haaaaaaj...Nem az hogy nem történhet meg,hanem hogy akkora rá az esély mint hogy az utcán sétálva rád esik egy tengeralattjáró.Annak is van esélye,de tudhatod hogy mekkora


És ezen jót nevettem."a fringe-be meg a slidersbe is voltak párhuzamos világok! "


A Galaxis utikalaúz stopposokban pedig volt Vogon galaktikus építővállalat,szempontpuska és étterem a világ végén.Ezzzel nem értem mit akartál mondani.Az hogy egy elméleti fizika által feltételezett elméletet,egy sorozat valósnak tart,az még k*rvára semmit se bizonyít.Akkor nyilván az Iron Sky is igaz mert hát meg van filmesítve.Nem is értem hogy ezt hogy gondoltad.


Ha már kijártad a 6-at akkor beszélgethetünk a párhuzamos világokról,de addig nem.


Különben leírnád miket olvastál eddig a témában?


Én olvastam:


-Micho Kaku:Hipertér


-Almáry Iván :Ha jövő akkor világűr


-HARALD LESCH, -JÖRN MÜLLER:A nagy bumm második felvonása



-Univerzum A világegyetem képes enciklopédiája


-John Gribbin:Kozmikus körforgás

2013. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

na elmehet a fenébe akik így lepontozták a válaszom! én kifejtek egy gondolat menetet, még egy szkeptikus sem írhatja azt,hogy elfogult voltam és mániákus módjára írtam mint egyes hívők, erre úgy lepontoznak mint az állat, míg más beböfög egy troll baromságot, azt meg felpontozzák.

lemerném fogadni,hogy azért pontoztak le mert nem tetszik a véleményem és nem azért, mert nem lenne hasznos a válaszom.

én sem pontozok le minden szkeptikust, csak mert az nem hisz a szellemekben.

nem azt mondtam, hogy igazam van,de 100x-ta hihetőbb az időlenyomat, mint egyes bugyuta válaszok néha..

egyébként a kötözködő szkeptikusnak nincs igaza, elég hülye érvelés volt, hogy ökörségekhez hasonlította, ugyanis ennek lehetne értelme.

ez olyan volt, mintha kicsúfoltad volna Einsteint, mert szerinte lehettek párhuzamos dimenziók,de nem tudja bizonyítani és te leszólod, hogy szerinted meg párhuzamos császárkolbászok vannak egy másik téridőben, mert arra is annyi az esély...

tiszta szánalom, már nem érdemes érteleset választ adni, hanem csak belekell kötni hogy a kérdező téfhitet írt a tévhit helyett, és máris több pontot kapsz...

2013. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem értitek, hogy itt most nem a szellem a lényeg, hanem a téfit?
2013. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"nem csoda, hogy létezhetnek párhuzamos világok, miért ne létezhetnének?

a fringe-be meg a slidersbe is voltak párhuzamos világok!"


A Csillagok háborújában meg Jedik, akik képesek voltak a telepátiára, telekinézisre és a jövőbe látásra.

2013. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem az egyszerű téfit, mert nagyon könnyű elkészíteni.


Nem kell hozzá más, csak két tojás, egy evőkanál erőspista és egy csepp eperdzsem. Ezeket összekevered, fél órára 180 fokos sütőbe teszed, és kész az isteni téfi.

2013. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem értem egyes kommentelő kollegákat...Nekem van rá bizonyítékom.Nem értem hogyha ekkora hülyeségnek képzelitek akkor miért irtok ez a kérdés alá... Értelmes kérdést tett fel nem azt várja hogy ilyen hulladék válaszokat küldjetek!!

Igen én hiszek is , és bizonyítékom is van hogy LÉTEZNEK!

Nem feltétlenül szellemek de valami van ha nemis szellemek!

2013. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én jó válaszokat adtam!!!!
2013. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
téfit xD
2013. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A nyelvtanóra sem téVHit, meg az egyszerŰ alapvető szabályai sem. Engem hat évesen kezdett érdekeLni, fŐleg, hogy elŐre gondolkodtam. Nekem számított a felvételi.
2013. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!