Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy nem lehet bizonyíta...

Igaz, hogy nem lehet bizonyítani a szellemek létezését?

Figyelt kérdés
Mert pl ha van egy felvétel egy szellemről ami teljesen valódi meg nincs megdolgozva és ezt bemutatnánk minden embernek akkor tuti, hogy 10/5 ember azt mondaná, hogy csak akkor hiszi el hogyha a saját szemével látja...
2008. máj. 24. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
hát ez tény,hogy csak az hiszi el aki hisz a szellemekben,bár szerintem jobban járnak ha nem látnak élőbe :S nem egy kellemes élmény.szerintem bizonyíani nem lehet csak ahogy te is mondtad filmmel de azt meg nem hiszik el.kézzel fogható magyarázatot nem nagyon tudunk adni a kezükbe...
2008. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én világnézetembe annyira nem passzol, hogy ha saját szememmel látnám se hinném. Médium helyett egy neurológushoz fordulnék.
2008. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz a felvétel hiteltelenségén, amikor bármelyik hétvégén a moziban olyan képsorokat látsz, ahonnan képtelen dolgok teljesen valóságosnak hatnak. Ezen kívül az összes amatőr felvétel a szellem UFO témában elég gyenge minőségű és utólag általában kiderül, hogy hamisítvány.

Ennek ellenére lehetne bizonyítani a hitelességet, de előbb kell hozzá egy szellem és szerintem az nehezebb, mint pl. közjegyzőt szerezni a felvéte idejére.

2008. máj. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, hogy meglepő, de lehet bizonyítani, csak ez egy teljesen új felfedezés. Elég bonyolult, de az élő szervezetek működésének matematikai elemzésén alapul, és a végeredmény az, hogy az élőlények valójában szellemi lények, akik úgy mellesleg van egy testük. Amikor nincs testük, szellemek. Amikor van, akkor mondjuk emberek.


Maga a szellem, legalább is élő ember esetében egy petricsészében is kimutatható pl. egy csuklóamputált embernél. A kézfeje tehát már nincs ott, mert amputálták, de a petricsészében láthatóvá tehető az úgymond szellemtestének a leamputált csukló helyén lévő része, melyet korábban, az amputáció előtt még kitöltötte a test anyaga. Ez a szellemtest az, ami törvényszerűen a testtől függetlenül is tud létezni, ezek utólagos hatásai a szellemek.

2008. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Bizonyítani ugyan nem lehet de az megláthatja aki hisz benne.
2008. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk én 100%-osan hiszek bennük...komolyan
2008. júl. 25. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
ez a szellemtest bizonyítás érdekelne...tudod azt is, hogy bizonyítják? vegyszerekkel? tényleg kíváncsi vagyok
2008. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és ha én most azt mondom,hogy 100000000000000000000% hogy léteznek?Akkor megváltozik a világ?Bizonyítani a hitetlen embereknek nem lehet soha,mert aki nem hisz bennük nem is fogja látni őket.Ha lefényképezed vagy semmi nem látszik,vagy azt mondják,hogy csak kivetítetted stbstb...Feltettem egy kérdést a szellemekkel ma..Ha gondolod olvasd el..:)
2008. dec. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szellemekkel KAPCSOLATBA*

ez lemaradt:)

2008. dec. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!