Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek lehet, hogy az...

Kukipapa91 kérdése:

Szerintetek lehet, hogy az egyik haveromat megszállta valami?

Figyelt kérdés

Egy nagyon különleges és általam még soha nem tapasztalt jelenséggel állunk szemben.Van egy megszokott baráti társaságunk egészen pici kölyök korunk óta együtt nyomulunk. Egyszer csak úgy egy jó éve a semmiből előbukkant egy Srác.Ő nagyon mutatta az ívet miszerint szimpatizál velünk így persze mi szemöldökráncolás nélkül szívesen fogadtuk, hagy lógjon velünk. A srác nagyon titokzatos csendes és végülis jó embernek mondanám.De ha mi bulizni megyünk ő is jön velünk. Ugye amikor Buli van mindenki picit elengedi magát. Ilyenkor jön egy fura dolog valahogy a buliban mindig lesz valami balhé.Nem mondok konkrétumot. De nem személyi sértésre értem ezt hogy balhé. hanem tárgyi károk. És megfigyeltem hogy amikor valami rosszat tesz ez a társaság. Ő az ösztönző Ő fedezi fel mit kéne eltenni eltörni vagy kárt tenni. Nem kell nagy tételekben gondolkodni persze. De oké ez még természetes lenne. rossz gyerek aki ilyenkor tör felszínre.

DE! és most jön az érdekes rész

Az eggyik barátunk megvolt győződve róla, hogy ez az ember megfigyel és tanulmányoz minket. És nagyon de tényleg nagyon sűrűn eltűnik 10-15 percekre. és visszajön. Az eset paranormális része pedig innentől jön. Még úgy pár hete összegyűltünk egy havernál. iszogattunk nevettünk sokan voltunk jó volt. Elkezdtem fotókat készítgetni a társaságról. És az egyik képen amin szerepelt ez a srác az eggyik szeme körül (Jobb) egy rendesen látható fekete folt volt. Néztük mi lehet nevettünk rajta stb. Rá pár hétre múlthéten voltunk ismét együtt. megint fotózgattam 9 azaz összesen 9 képet készítettem a srácról. mind a 9 képen ilyensztően vörösek a szemei és ott van a fekete terület a jobbszeme körül. látta hogy körbemennek a képek és mindenki csak néz. Ő egyszer csak felállt és eltűnt lefutott a lépcsőn. Elkezdtünk beszélni hogy ő egy démon vagy mi a fene lehet. Kezdtük ezt nem poénra venni. Utánna mentem. lent megtaláltam a dohányzó emberek között, kérdeztem hogy miért jött le, azt mondta hogy nemtudja. gondolom a kép miatt jött zavarba. Nem bírtam ki megkérdeztem hogy ez micsoda? Azt mondta nem tudja.Kis kora óta ilyen a fényképeken. Aznap éjjel én olyan rosszat álmodtam hogy üvöltve keltem fel álmomból. és remegtem annyira sokkolt valami álmomban. Azonnal azt éreztem hogy kitöröljem a képeket. Amint kitöröltem megnyugodtam és aludtam tovább. Másnap ezt meséltem a barátaimnak. Döbbenten állunk az eset előtt.

(Aki a kamerára hivatkozna. Egy 12.1 megapixeles Carl Zeiss objektíves full HD kameráról van szó)


Kiváncsi vagyok a véleményekre. És hogy mit kéne tennünk..



2013. febr. 13. 10:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
A neved a mai napon a legjobb. A hétnek viszont ez volt a legjobb felhasználóneve: Kúrógép.
2013. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Na bammeg... Össze - vissza sz@rtam magam.

Kár, hogy éppen kajálok is.


Itt egy régebbi kérdésben kerestek halott látót. Lehet, hogy ő az embere a kérdezőnek.


Amúgy komolyra: Lehet, ha ezt így átélném én is besz@rnék, de így nem értem a dolgot...

Hirtelen a vörös szem hiba jutott eszembe a képen.

De, hogy a fekete folt az mi, azt nem tudom.

2013. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
képet nem tudnál feltölteni? elég csak az a kis rész a jobb szeménél...
2013. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a pisti szállta meg.
2013. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 mxxx ***** válasza:

tuti van vele valami, kiskora óta...

nemtod, megvolt-e keresztelve?

2013. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

"Ő az ösztönző Ő fedezi fel mit kéne eltenni eltörni vagy kárt tenni."

"És nagyon de tényleg nagyon sűrűn eltűnik 10-15 percekre."


Ez alapján lehet, hogy szorulása van. Emiatt feszült kicsit, és néha próbál könnyíteni magán.


"ilyensztően vörösek a szemei és ott van a fekete terület a jobbszeme körül"


Vakuval fotóztatok? Lehet, hogy a retinája kicsit jobban visszaveri a fényt, emiatt erősebb a vörösszem effektus a képeken. A fekete részt is okozhatja ugyanez.

2013. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Őőő nem fénykép hiba. Számtalan képen szerepel közösen más emberekkel. Fotózással foglalkozom hobbi ágon. Tudom hogy szűrhetem ki a vöürös illetve a kiégetett szemeket. Sajnos ez más. A kemra nem hibás. Képet nem tudok mert töröltem őket. De amúgy sem osztanám meg, Megkeresztelve nincsen!4 Ez 100% mert állítása szerint Zsidó nevelésű szülei vannak. így ő is abba az irányba húz. De nem feltétlen tart vallást.
2013. febr. 13. 15:21
 8/27 anonim ***** válasza:

Miért nem rakjátok ki a baráti társaságból?

Vagy ha, tényleg démonnak tartod, akkor vidd el templomba, ott kiderül.

2013. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdeztek rá, hogy hova tűnik el néha?
2013. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Vagy mutass meg neki egy keresztet meg.
2013. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!