Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az őrangyalom miért nem tud...

Az őrangyalom miért nem tud megvédeni az árnyemberektől?

Figyelt kérdés

Pár éve meditálás közben vettem észre, hogy van két alak a közelemben. Nem csinálnak semmit, csak folyamtosan bámulnak. Az egyiknek sárga, a másiknak vörös szeme van. Mindig megijedek, ha észreveszem őket, annak ellenére, hogy láttam már őket párszor. Nagyon rossz érzés lesz úrrá rajtam, amikor észreveszem őket. Három hónapja abbahagytam a meditálást, mert sokkal feszültebb lettem egy-egy alkalom után, mint eredetileg voltam. De most újra elkeztem. Ez volt a második alkalom a "szünet" után és most úgy érzem, hogy teljesen ki vagyok készülve.

A mai alkalom abban különbözött a többi esettől, hogy a sárga szemű megindult felém. Láttam mozdulni. A testét most sem lehetett kivenni teljesen, de a karját kinyújtotta felém, karmai is voltak.

Most hagytam abba a sírást, annyira megijedtem. Ezért is írtam ki a kérdést.


Ha tényleg vannak őrangyalaink, akkor ők miért nem tunak megvédeni ezektől a lényektől? Árnyemberek ezek egyáltalán? Úgy olvastam, hogy nekik csak és kizárólag piros szemük lehet...A sárga szemű mi lehet?


Tudom, hogy vannak itt olyanok, akik nem hisznek ebben a dologban, de most tényleg be vagyok parázva. Nagyon megijedtem. Nem, nincs semmi baj az agyammal és nem is szívtam semmit.....Vagy ilyesmi.

Ha valaki tudja, hogy mik azok, vagy tudja, hogy hogyan lehet elkergetni őket, kérem írjon.



2013. márc. 16. 03:38
 1/8 Salx Narval ***** válasza:
51%
Gyújtsál lámpát, hogy legyen egy kis fény a szobádban esetleg kapcsolj be valami zenét, rádiót, ha van háziállatod azt is beengedheted. Nincsenek sem őrangyalok, sem szellemlények, ezeket te gyártottad magadnak és te tudod eltüntetni is, mégpedig azzal, hogy nem figyelsz rájuk. Az a legfontosabb, hogy kizárd a félelmeidet valamivel. Nekem is voltak hasonló képzelgéseim és azokat is a majré szülte, sajnos néha az ember álmát is zavarják, mert ez jár az ember gondolataiban. Össze vissza olvastál, néztél minden baromságot, most viszont félsz a gondolataidtól. Tehát, világosság, zene, ember, vagy állat társasága, legalább addig amíg megnyugszol. Erősítsd meg magadban, hogy egy nem létező dologtól félsz. Azzal csak rontasz a helyzeten, ha elfogadod valóságnak és különböző csodaszerekkel, szellemriasztókkal, rakod körbe a szobádat. Természetesen nem tartalak hülyének,mert mint írtam, én is féltem már hasonló dolgoktól és tudom, hogy mennyire rossz érzés.
2013. márc. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Érdemes kérni Mihály arkangyalt, hogy védjen + képzeld el, hogy egy fehér burok vesz körül ami véd és csak a pozitív segítőid léphetik át. Naponta egyszer legalább képzeld el ezt a fehér burkot.


Ha félsz nyugodtan hívhatod Mihályt bármikor. Érdemes kérni még tisztítást. Kérd, hogy az összes felemelkedett

mester, az összes arkangyal és az összes segítőd tisztítsa meg a testedet és a lelkedet a negativ entitásoktól, negativ blokkoktól és ártó energiáktól.

2013. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miben volt más a mai alkalom? Jobban féltél esetleg vagy valami más?

Lehetséges, hogy csak saját képzeted termékei, mert a medticáió során olyan helyzetbe kerültél, lényegében elaludtál, azaz álom volt.


Ha legközelebb ilyen előfordul, gondolj valami humorosra, valami vidám dologra, ami megesett veled, csak ne félj, kovácsold át bátorsággá.

2013. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valószínű azért indult el feléd, mert féltél. Ebből táplálkoznak a negatív dolgok. Nem feltétlen valami lény. Sokszor akkor látsz ilyet, ha már teljesen nyugodt vagy és egyéb félelmed nem volt. Így akarnak vissza rántani, hogy félj, mert ebből táplálkoznak. Valószínű csak negatív hullám vagy ilyesmi , ami olyan képben jelenik meg, amitől félsz. Ne félj és kérd az angyalaidat. Mondhatod te is, hogy Isten nevében tűnjön el minden negatív a környékedről. Akkor elfog tűnni, mert Istennel nem szállhat szemben. Angyalok segítenek, de kérd őket és bíz bennük, csak akkor tudnak. Nekem is volt már hasonló, de amíg félsz addig nem mennek el. Viszont bántani nem tud, mert azt nem engedi az Angyalod, ezt ne feled.
2013. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így van, kb olyan nyilvánvaló, mint máskor a "google a barátod":


Isten a barátod.

2013. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
Nem szívtál semmit. Sütibe raktad és megetted. Itt a gond.
2013. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DarkLantern ***** válasza:

Nos, előszörös is felejtsd el az angyali dolgokat, ők nem segítenek, nem érdekük.

Ami segíthet: régen rendszeresen meditáltál, vagyis van spirituális tapasztalatod (gondolom). Mielőtt meditálsz tisztísd meg az aurádat (fehér-arany ragyogás körülötted, aztán a 7 csakra pontod is vizualizáld amint napként ragyognak). Ha megvagy az auratisztítással, vizionáld azt hogy az aurád erősen ragyog, és mond el párszor magadban vagy hangosan hogy: az aurám erős és megvéd engem (3-5 alkalommal mond el és vizualizáld a ragyogást az aurád körül) Persze alapvető hogy még véletlenül se kételkedj benne hogy az aurád elég erős-e, tudd, érezd és akard hogy az aurád erősen legyen. Ha pedig megjelennének az említett lények nézz rájuk és mond azt hogy az aurám erős és távoltart titeket, aztán vizionáld hogy az aurádat ragyog és kiterjeszted egészen addig ahol állnak, és azt ahogy az aurád ragyogása elűzi őket.

Ha egyéb kérdésed van írj nyugodtan, szívesen segítek.

2013. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg a Kuszob Orevel talalkoztal. Asztralis leny, a te sajat negativ gondolataidbol erzelmeidbol epult fol . Amig ezt fol nem ismered, felni fogsz tole, es nem tunik el. A spiritualis fejlodesben magasabb szintre csak a Kuszoboron keresztul lephetsz. Bovebben errol Wictor Charon, Szepes Maria konyveiben.
2013. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!