Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez a idegen érzés?

Mi ez a idegen érzés?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy úgy érzem, mintha valaki állna mellettem. Mintha figyelne. De ha odanézek, az egész képzelgésnek tűnik. És ez el-el suhanó halvány foltokkal jár. Meg olyan érzéssel, mintha hajszállal csiklandoznák a bőrömet. Vagy mintha egy apró rovar mászkálna rajtam. Kezdek megőrülni? Mert elég gyakori, és olykor intenzív. Volt hogy éjjel erre ébredtem. A NORMÁLIS válaszokért hálás vagyok! :)

2013. márc. 29. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, attól, hogy valaki paranoiás, még nem biztos, hogy senki sem üldözi :-) Szerintem egy ektoplazma betolakodóról van szó. Javaslom neked Dr. Bruce Goldbergtől az Asztrálutazók kézikönyvét, ebben le van írva, hogy mi is ez, és hogyan védekezhetsz ellene. Védelmező fehér fény technikája pl...
2013. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Erre még nem gondoltam, hogy egyszerre lehetnék paranoiás, és ,,üldözött'' mert hát végül is.. ki tudja? Külön köszi a tippet! ;)
2013. ápr. 16. 23:59
 13/14 anonim ***** válasza:

A gyerekeknek is van a játszótéren képzeletbeli pónijuk :)

Nekem is volt ilyen érzésem hogy valaki figyel követ hallgat...-de elnyomtam ezt az érzést mert nem akarok megőrülni- el is költöznék itthonról mert csak itthon van ez a folytogató érzésem..

(utolag emlékszek egy jos is megjosolta hogy pszihiátrián fogok kikötni :P meg hogy anyagi gondjaink lesznek-utobbi már be is jött neki-bár még nem vagyunk hontalanok...

2013. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ja a jós josolhatna nekem már valami jót is mert velem ebbe az 1évbe csak negativ dolgok történtek-szar nyaralás, szülinap,karácsony,névnap,húsvét..
2013. ápr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!