Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valamikor láttok szellemeket...

Valamikor láttok szellemeket egy pillanatra de nem tudom mit jelenthet, vagy mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Ma például éppen a cipőmet vettem fél és egy pillanatra felnéztem és láttam, hogy valaki elsétál mellettem és mire vissza néztem sehol senki. Régen egy pillanatra oda néztem egy fiához és láttam a halott tatámat de mire vissza fordultam már nem volt ott. Szóval pillanattokra láttok valakiket vagy valamiket. Nem tartom magamat médiumnak mert azok sokszor látnak és hosszabb ideig, én csak ritkán és pillanatokra. Nem hiszem, hogy be halucinálom. 15/F



*A BUTA, LEDEGRADÁLÓ ILL. POÉNKODOS VÁLASZOKAT MELLŐZNI... köszönöm



2013. márc. 30. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is látok dolgokat, de csak a szemem sarkából és szintén csak egy pillanatig. Nem szoktál hideget érezni magad körül néha, amikor mondjuk ülsz egy szobában? Vagy energia áramlást a testeden és akörül?
2013. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen szoktam, de az igen csak ritka.
2013. márc. 30. 14:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel tényleg van körülötted valaki. Két verzió van, vagy keresel valakit, aki elengedi őt vagy őket, vagy pedig megpróbálva ráhangolódni az illetőre, kérd, hogy mutassa meg neked mit akar tőled.
2013. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Petrás Évi ***** válasza:
nem halt meg valakid a közelmúltban?
2013. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged beszélj hozzá.
2013. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
dzsanga
2013. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én nem szoktam látni de olvastam ezekről dolgokat. Ez álltalában akkor szokott előfordulin mikor üzenni akarhatnak neked. Ne félj ettől. A családba csak te látod a szellemeket vagy más is ??????

VÁLASZOLJ!!

2013. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktál hamar elfáradni, álmos lenni a nap folyamán?
2013. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Velem is történik ilyen..egyszer hallom ,hogy a macskám mászkál a szobámban,de rájöttem ,hogy macskát ma még be se engedtem. meg leesnek a plüsseim a szekrény tetejéről meg a fürdőszoba csempén látom ,hogy a hátam mögött egy sötét alak...,de mikor hátra fordulok sehol semmi ,meg olyan minta egy átlátszó sál ellebegne mellettem ja és az ablakom előtt mintha egy-egy sirály vagy valami fehér elrepülne..nagyon bizar
2013. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A Life network-ön este van egy Rejtélyes igazságok nevű sorozat, néha nézz bele! Egyébként én is arra gondolok, hogy üzenni szeretne neked!
2013. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!