Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valamikor láttok szellemeket...

Valamikor láttok szellemeket egy pillanatra de nem tudom mit jelenthet, vagy mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Ma például éppen a cipőmet vettem fél és egy pillanatra felnéztem és láttam, hogy valaki elsétál mellettem és mire vissza néztem sehol senki. Régen egy pillanatra oda néztem egy fiához és láttam a halott tatámat de mire vissza fordultam már nem volt ott. Szóval pillanattokra láttok valakiket vagy valamiket. Nem tartom magamat médiumnak mert azok sokszor látnak és hosszabb ideig, én csak ritkán és pillanatokra. Nem hiszem, hogy be halucinálom. 15/F



*A BUTA, LEDEGRADÁLÓ ILL. POÉNKODOS VÁLASZOKAT MELLŐZNI... köszönöm



2013. márc. 30. 14:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit akarnak és vagy havonta 1-szer látok. amúgy tatám halt meg 4 éve :'(
2013. máj. 17. 23:49
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akar neked mondani valamit, mert egy szellem az egy valamijen befejezetlen "feladat" miatt maradt itt. Nekem a dédmamám halt meg 1 éve és esténként szoktam látni valamit az ágyam mellet. Ott voltál a tatád mellet amikor meghalt? Mert ha nem akkor lehet el akar köszönni vagy meg akar téged kérni valamire.
2014. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia szerintem valaki aki közel állt hozzád pl.rokon,barát stb meghalt de halála elött nem mondott el neked valamit! Nem azért h berezeltesselek de próbáld meg kicsit tovább észlelni a dolgokat és kivenni h pontosan mik is azok! De privátba írhatsz hátha többet tudok neked segíteni ebben a témában! Kérlek írj ide vagy privátba!!!!
2014. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!