Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Annyi rémtörténetet hallottam...

Annyi rémtörténetet hallottam Slendermanról hogy már én is megkérdem, tizenéves lányoknak van oka félni tőle? És mit kell tenni ha éjjel eljönne értem?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 11:46
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
ki ez a slenderman?
2013. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Ne félj, Slender Man a haverom. Megmondom neki, hogy hozzád semmiképp se menjen.
2013. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Hát, mindenesetre ha tizenéves létedre bekapod a legyet, mert se te, se a fiúd nem voltatok elég körültekintők pettingelés közben, fogd nyugodtan a Slenderman-ra :)
2013. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 beglerbég ***** válasza:
90%

Jó, akkor leírom, hogy lett a Slender Man. 2009-ben "Paranormális képek" c. photoshop versenyre kellett sima fényképeket ijesztővé alakítani a Something Awful fórumain.A felhasználok hamarosan elárasztották a fórumokat ijesztőbbnél ijesztőbb képekkel: hamis paranormális jelenségekkel, szellemekkel, anomáliákkal. Ezeket rendszerint kitalált szemtanúi vallomásokkal, hogy még meggyőzőbbek legyenek a képek. Június tizedikén a SA egyik felhasználója, Victor Surge felrakott két fekete-fehér képet, melyek meg nem nevezett gyerekeket ábrázoltak, és egy rövid leírást tartalmazott a rejtélyes "Slender Man"-ről, a gyermekek réméről.

A 2 kép:

[link]

[link]


(A történeteket most nem fordítom le, fáradt vagyok.)


A cikk második fele arról szól, hogy kik és mikor adoptálták a képeket és milyen történeteket találtak ki hozzá.


Forrás: [link]


Szóval a Slender Man egy kitalalt alak, nem kell félned tőle, hogy elvisz mert nem lé

2013. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj... valaki mégis elvitte (meg is ette vajon?) a #14-et, mielőtt befejezhette volna a válaszát. :D
2013. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Pár hónapja K*RVÁRA féltem tőle!! :DD nem tudtam elaludni!
2013. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 MustanGirl ***** válasza:
52%

*A homlokára csap*

Szent szűz Mária! Nem bírják felfogni h se The Rake se Slenderman nem létezik?!! Jó..beismerem h régen RÉGEN féltem tőlük,de most már csak legyintek,ha felhozzák a témát.Egy szó mint száz:Nem létezik...és aki hiszik benne az egy nagy marha:DD(már bocs)

2013. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Vinnar válasza:
Igen létezik. Amerikában lakom,sok haláleset történik egy karcsú,nyakkendős,arctalan férfi által,akit csak Slender Man-nek emlegetnek. Felhívás is volt hogy egy férfi lefényképezte Slender Man-t és a tudósok kivizsgálása alapján kiderült hogy nem photosop...
2013. máj. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
Én meg Costa Ricában lakom, és mi itt a chupachabrától félünk. Az amerikai slendermanokat eszik tízóraira. Ó, bár itt lenne Chuck Norris!
2013. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%
Basszus, ijedtemben elírtam. Chupacabra. Egyébként rém intelligens, olvassa a gyakorikérdéseket is, és rendszerint kiszívja a vérét annak, aki nem hisz benne, vagy elírja a ne
2013. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!