Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Annyi rémtörténetet hallottam...

Annyi rémtörténetet hallottam Slendermanról hogy már én is megkérdem, tizenéves lányoknak van oka félni tőle? És mit kell tenni ha éjjel eljönne értem?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 11:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
én hiszek is meg nem is sok videót néztem róla de 1 éves koromtól nem taliztunk és nem is fogok! vele randizni tízóraira!
2013. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 BenceVID válasza:
Ha a goggleba beírod:Slenderman legenda,akkor kiderül
2013. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy minél többet tud meg valaki róla, vagy minél jobban godol rá, annál valószínübb, hogy eljön érte. Én valami ilyesmit olvastam, egy slendermenhez hasonló lényről szóló ismeretterjesztő videó végén. Tehát min él többet gondolsz rá, annál valószínübb, hogy eljön érted. Ne gondol rá, és akkor békén hagy.
2013. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!