Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek mi tetszik a "vámpírokb...

Nektek mi tetszik a "vámpírokban"?

Figyelt kérdés

Ehhez a kérdéshez talán nem ez lesz a legjobb kategória, bocsi..

Tudom, hogy nem léteznek, de a filmekben megjelenített vámpír alakokért oda van sok mindenki. Mi tetszik nektek bennük?

Nekem az örökös higgadtságuk, és az, ahogy játszadoznak az emberrel. Kihasználják a szánalmas kis emberi érzéseiket (szomorúság, naivitás, félelem, düh, öröm), olyanokat, amelyek nekik nincsenek és élvezik, talán mert mind velejéig romlott "emberek". Nos engem ez vonz bennük (lehet, hogy én egy romlott ember vagyok..).

Mi a véleményetek?


2013. ápr. 11. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Semmi. Utálom ôket, fôleg ezeket a tvájlájtos féléket amit szégyen vámpírnak hívni.
2013. ápr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sem a tvájlájtra gondoltam. Pl az Anne Rice könyei alapján készült filmekben sokkal több fantázia és mondandü van, mint ebben az 5 részes hülyeségben, amit tényleg nem lehet vámpírnak hívni, hiszen a vámpírság még mindig nem arról szól, hogy egy gyökér beleszeret egy lányba és tűzön-vízen-lakozott hajjal-depisen-nyitott szájjal "harcolnak" egymásért...
2013. ápr. 11. 01:59
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom.
2013. ápr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Nekem minden, mivel mindenben felettünk állnak. Én nagyon szeretnék olyan lenni mint ők!
2013. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Na az igazi Vámpírlegendáknak a sanctuary génrejtek című filmben vágtak oda az abban szereplő legenda teljesen eltér a pengés,drakulás stb fikcióktól :)
2013. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy egy sötét korban (az ősi időkben) az emberek istenei voltak.


Viharnak hívták a főnököt.


Akkor a Nap fénye nem világított (jégkorszak után?, porfelhők?),

az emberek a hajnalt várták és a Napot...

és sötét, gonosz, vérivó isteneknek áldoztak (a papjaik vezetésével).


A hónuk alatt szívták ki a vérüket... és a túlélők tüzet kaptak cserébe.

2013. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

macilaci08, abban tényleg elég jó vámpírok voltak.

Jó személyiséget kapott: okos, kissé manipulatív, szereti a bort :) Az egyetlen, akit képes voltam bármilyen filmben elviselni. Bár lehet, hogy megérte tapasztalt, tanult színészt választani a szerepre.

2013. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 FöldreSzálltAngyal ***** válasza:
Kb minden..:) a hatalom,örök élet..Csábítóak,nem?:P
2013. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon csábítóak:)
2013. ápr. 22. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!