Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az baj, ha a gyerek valami...

Az baj, ha a gyerek valami idegen lényhez beszél? (legyetek szívesek értelmes válaszokat adni)

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm gyereke 4 éves, rendszeresen egy személlyel beszél, aki nincs ott, de szerinte mindig mellette van. Elméletileg lehet szellem, vagy ilyesmi?
2013. máj. 4. 12:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A képzeletbeli barát a gyermek számára mindig létező személy. Szinte minden embernek volt ilyen kiskorában. Ha nincs kivel játszon a gyerek leginkább akkor talál ki ilyesmit. Nyugodj meg, nincs semmi baj, majd kinővi. De ha továbbra is érdekel a téma keress rá a képzeletbeli barátokra. Volt régen egy aranyos film is ebben a témában, a címe "Szünj meg Fred!"

http://www.youtube.com/watch?v=mgFZBzGopL8

2013. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 acelsziv ***** válasza:
44%
A gyerekek még látják a szellemeket. Ki foga nőni.
2013. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Valaki mondja már meg hogy lehet kinőni azt, hogy lássak valamit, mert akkor én szívesen kinőném a ronda nőket.
2013. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek szerint kinőttem hogy látom a rendetlenséget, mert a csajom szerint kupi van de én nem látom.
2013. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 acelsziv ***** válasza:
77%

4 -es akkor szerinted azért buta, mert nem osztja a te materialista nézeteidet?

3-as akkor növi ki a gyerek, ha a szülő mindig mondja: csak képzelődsz.. nincs ott semmi. És a gyerek végül elhiszi ezt. gyakorlatilag beleszuggerálják, hogy korlátozza a képességeit.

2013. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%

Ezt egy gyerek bármikor kinőheti, főleg ha ilyen kicsi még...

Ha évek múlva is ilyen lesz, akkor pszichológushoz kell fordulni..

Nekem is volt egy ugyanilyen ismerősöm, neki pszichés zavarai voltak. Állítólag azért, mert szülei elváltak, s megviselte az apja hiánya

2013. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekem két gyerekem van (6 és 3 évesek). Mindketten látnak (azt mindják angyalokat), amiket én nem látok. Mindig elhittem nekik és beszélgetni is szoktunk róla. Szerintem ez jó. Később sokkal jobb lesz az ùgynevezett intuiciója. Mert nem csak a kézzel fogható dolgokat fogja elfogadni.
2013. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Kíváncsi lennék akkor is látnák-e őket, ha senki nem mesélt volna nekik semmilyen vallásról soha.
2013. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj hogyha a gyerek. Elvonultan él meg a képzeletbeli barátjával játszil és egyre több butaságot csinál vagy veszekszik veled akkor nincmiről beszélni . Akkor egy démon a baràtja.
2013. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Igen, a 10-esnek igaza van. Akkor vigyétek el a legközelebbi warlock trainerhez.
2013. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!