Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan lények amik meg szálják az embereket a démoni meg szállottságra gondolok szerintetek léteznek ilyenek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 09:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Én tudom, hogy léteznek, mert láttam rá példát, de fölösleges ilyet kérdezni, mert mindenki azt válaszol rá amit akar. Szerintem az az egészséges hozzáállás, ha az ember nem zár ki semmit, hogy mi lehetséges és ha megtapasztal valamit, hogy lehetséges amiről eddig csak feltételezése volt, akkor higgye el. (És még akkor is vizsgálja azért néha felül.)
2013. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Bizonyítani nem lehet,de szerintem nem ok nélkül vannak évezredek óta olyan lények amikről feljegyzéseket írnak,amikben már régóta hisznek.

Az oké,hogy régen sok pszichés betegséget démoni megszállásként kezeltek,de nem hiszem hogy csak ennyi lenne mögötte.Ha végiggondoljuk akkor nyilván okkal van az hogy ennyien hittek benne,csak manapság ezek háttérbe szorulnak.

2013. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

a vatikán ma hivatalos ördögűző szolgálatot tart , papként is nehéz bekerülni, és a vatinkában van a képzésük.

itt megismerkednek a démonidézés és a fekete mágia elméletével és gyakorlatával.

h micsoda hatalom ez???

többéves papi munka /szolgálat után a püspök v egyházi elöljáró erjeszti fel a papot ilyen munkára, majd egy bizottság is dönt a sorsa felőle, ha minden ok akkor mehet a vatinkánba tanulni!!

és mindez miért van???

mert az a hatalom amit ezután kapnak a kezükbe, rosszra is fordítható, pl anyagi célokra, v emberek ellen, ezért a legfelkészültebb papok kapják meg ezt a beavató tudást.

magyarul azt az ősi fekete mágikus tudást kapják meg, amit pl az asszírok, perzsák, és egyéb ősi népek használtak, csak később a kereszténység előretörésével ezek a vallások háttérbe szorultak, majd eltűntek.

2013. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

erjeszti=terjeszti fel

lemaradt egy betű ...

2013. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha már az egyháznál tartunk:rengeteg dolgot lopott más vallásokból(jelképekre,hitekre gondolok)amit utána a saját képükre formáltak,nem törődve az eredeti jelentésükkel
2013. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Shaddark ***** válasza:
33%
Persze, Hollywoodban mindennaposak.
2013. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Shaddark ***** válasza:
24%

"mert az a hatalom amit ezután kapnak a kezükbe, rosszra is fordítható, pl anyagi célokra, v emberek ellen, ezért a legfelkészültebb papok kapják meg ezt a beavató tudást. "


Mert élt valaha is olyan pap aki az emberek szolgálatára használta a tudását, nem az egyháza érdekeinek védelmére, gazdagítására, hatalmának növelésére?

Ha lenne ilyen már rég a vatikán uralna minden országot, a pedomacik átvették volna az uralmat a világ felett...

2013. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vannak
2013. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2013. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
elég durva videó. sztem a gyerek megháborodott
2013. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!