Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mi? Követ...

Szerintetek ez mi? Követ engem? Csak értelmes válaszokat szeretnék kapni! Köszönöm .

Figyelt kérdés
Nah szóval , az egész úgy 10 éve kezdődött felébredtem és nem tudtam mozogni és az egész testem úgy rezgett mint egy telefon ( nem tudom máshoz hasonlítani ) hiába próbáltam felkelni nem sikerült mintha valami belülről visszarántott volna , beszélni sem tudtam egy hang sem jött ki a torkomon ez úgy 10 percig tartott és megismétlődött 3 szor egy pár év elteltével . Egy másik településen dolgozom és nemrég újra megtörtént de most ijesztőbb volt , mintha láttam volna valamit de nem tudom hogy mit utána mikor elmúlt felültem az ágyon és hallottam valami szöszmötölést , de nem tudom hogy mi volt az egyedül voltam a szobában és azt a sírtam kérdezni hogy van e ott valaki de nem mertem mert féltem ....az utolsó is a munkahelyemen volt az 5. eset . hajnali 1.17 perckor arra keltem hogy "valaki" kétszer kopogott az ablakon mikor kinyitottam a szemem láttam hogy egy kisfiú van ott kék pólóban fekete hajjal aki csak úgy elkezdett eltűnni szép lassan ( és aznap este az összes környéken lévő kutya megállás nélkül ugatott )!!!!! rohadtul megijedtem , ha netán a kisfiút esetleg csak odaképzeltem volna valami akkor is kopogott.....Hozzá kell tennem hogy horrorfilmfüggő vagyok és lehet hogy ez az miatt van , csak beképzelem de nekem nagyon valóságosnak tűnik és biztos hogy nem álmodtam...tudtok segíteni ??? Csak értelmesen ha lehet mert ez nekem már nem annyira vicces inkább ijesztő ....Köszönöm .

2013. máj. 11. 11:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Ártottál gyermeknek (akár megszületett, akár meg nem született)valaha?
2013. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm szerint aki "ért " az ilyenekhez szellemek nem léteznek csak démonok ( szeintem inkább egy szellem aki akár valamit tőlem....) ...hát ezzel rohadtul nem nyugtatott meg.....
2013. máj. 11. 11:59
 3/30 A kérdező kommentje:
nem , nem ártottam és arról sem tudok hogy lett volna ilyen fiatalon meghalt rokonom , ismerősöm ( a gyerek nem volt öregebb 6 évesnél ).
2013. máj. 11. 12:03
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

1. kommentelő: A szellem az egy sokkal magasabb rangú, már-már isteni szintre lépett lény, maradjunk a kísértetnél..

A Démonok nem fognak szórakozni veled, legfeljebb az angyalok (sok tudatlan nincs tisztába a dolgokkal).


A gyermek kísértete valami okból követ téged. Lehet hogy akar tőled valamit, mert máskülönben nem tenné.

-Bántottál már gyerekeket?

-Az 10 évvel ezelőtti lakásotok történetét mennyire ismered?

2013. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Leírásod alapján gyanítom, hogy az a bénult állapot, ami ébredésedet követően lejátszódott, úgy hívják, hogy alvásparalízis, vagy alvási bénultság. Akkor következik be, ha az agyad már felébred, viszont a tested még az alvás állapotában van. Ugyanis elalvás közben az agy folyamatosan kikapcsolja az összes funkcióját, a logikus gondolkodást, az érzékelést, és bizony a mozgást is. Ha az agyad túl hirtelen ébred föl, előfordulhat, hogy nincs ideje rögtön visszakapcsolni a mozgási funkciót, ekkor azt tapasztalod, hogy nem tudsz mozogni. Az arcon levő izmok válnak először mozgásképessé, ha ilyen állapotban kinyitod a szemed, előfordulhat, hogy hallucinációkat élsz át.

Nem vagyok orvos, szóval nem tudom, hogy milyen egészségügyi hátterei vannak, hogy te spontán ilyen állapotban ébredsz fel éjszaka. Velem is előfordult már egyszer-kétszer hasonló, de én szándékosan próbáltam előidézni ezt az állapotot.

A kisfiú alakját illetően nem vagyok jártas a témában, de ha legközelebb látod, szerintem érdemes megpróbálni kérdezni tőle valamit, hátha reagál. Tudom, hogy félelmetes, de ha ez valami visszatérő dolog, akkor bizony más megoldást kell keresni, mint rettegve begubózni a takaró alá. Talán megváltozik a helyzet, ha sikerül egy kicsit szembenézni a félelmeiddel.:)

2013. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
soha nem bántottam gyereket , a házat pedig még nagyapám építette 40 évvel ezelőtt . Az a fura hogy az első 4 "észlelésnél " senkit se láttam de éreztem hogy van ott valaki és mintha beszélne de nem hallottam hogy mit , ja és láttátok már a kör c. filmet ? vagy az odaát bloodymary-s részét ?? ezek nagy hatással voltak rám és az első 4 jelenségnél egy olyan szellemlányt képzeltem oda ...remélem hogy csak képzeltem.....
2013. máj. 11. 12:17
 7/30 A kérdező kommentje:
meg akartam tőle kérdezni hogy mit akar tőlem de nem vagyok még rá felkészülve ...de ha legközelebb látom majd megkérdezem ha merem...
2013. máj. 11. 12:20
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Az ember néha azt látja, amit szeretne, vagy amiről személyesen úgy gondolja, hogy az lehet.

Én más paranormális jelenségekkel vagyok hasonló képpen, vagyis, én nem képzelem. -- A lényeg, hogy ha egy gonosz kísértetről van szó (nem valószínű ugyan), akkor nem szabad félned, mert abból "táplálkozik".

2013. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ezt az állapotot szándékosan előidézni ? neked sikerült ? Hátha többet tudok meg ha nekem is sikerül....
2013. máj. 11. 12:23
 10/30 A kérdező kommentje:
Nah legalább nem gonosz kisértet...remélem hogy ténleg nem....
2013. máj. 11. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!