Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mi? Követ...

Szerintetek ez mi? Követ engem? Csak értelmes válaszokat szeretnék kapni! Köszönöm .

Figyelt kérdés
Nah szóval , az egész úgy 10 éve kezdődött felébredtem és nem tudtam mozogni és az egész testem úgy rezgett mint egy telefon ( nem tudom máshoz hasonlítani ) hiába próbáltam felkelni nem sikerült mintha valami belülről visszarántott volna , beszélni sem tudtam egy hang sem jött ki a torkomon ez úgy 10 percig tartott és megismétlődött 3 szor egy pár év elteltével . Egy másik településen dolgozom és nemrég újra megtörtént de most ijesztőbb volt , mintha láttam volna valamit de nem tudom hogy mit utána mikor elmúlt felültem az ágyon és hallottam valami szöszmötölést , de nem tudom hogy mi volt az egyedül voltam a szobában és azt a sírtam kérdezni hogy van e ott valaki de nem mertem mert féltem ....az utolsó is a munkahelyemen volt az 5. eset . hajnali 1.17 perckor arra keltem hogy "valaki" kétszer kopogott az ablakon mikor kinyitottam a szemem láttam hogy egy kisfiú van ott kék pólóban fekete hajjal aki csak úgy elkezdett eltűnni szép lassan ( és aznap este az összes környéken lévő kutya megállás nélkül ugatott )!!!!! rohadtul megijedtem , ha netán a kisfiút esetleg csak odaképzeltem volna valami akkor is kopogott.....Hozzá kell tennem hogy horrorfilmfüggő vagyok és lehet hogy ez az miatt van , csak beképzelem de nekem nagyon valóságosnak tűnik és biztos hogy nem álmodtam...tudtok segíteni ??? Csak értelmesen ha lehet mert ez nekem már nem annyira vicces inkább ijesztő ....Köszönöm .

2013. máj. 11. 11:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem biztos, hogy érdemes lenne tudatosan megidézned. Könnyen feldühítheti, én sem szoktam. Akkor jöjjön elő, ha úgy érzi, hogy jönni akar. Légy türelmes vele, és kérdezz tőle, ha eljön az idő.


És valóban megnyugodhatsz, mert az eddigi viselkedése alapján nem gonosz kísértetről van szó, vagy valami gonoszabb, nagyobb lényről.


(Én nem szoktam megidézni kísérteteket, és egyéb természetfeletti lényeket, mivel engem már vagy 10 éve folyamatosan nyomon követnek, bár ha erősen gondolok rájuk némi meditáció közben, akkor általában utána maguktól is eljönnek, kapcsolatba lépnek velem, de ezek nem kísértetek)

2013. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

4/10 Kharma :

hogy érted hogy angyalok "szórakoznak" velem ? Démonok biztos nem lehetnek ? ( nem értek hozzá ezért kérdem )

2013. máj. 11. 12:30
 13/30 anonim ***** válasza:
57%

A Démonokat csak a keresztények, katolikusok, reformátusok stb. állították be gonosz lényeknek, pedig nincs idejük arra, hogy embereket szálljanak meg, csak azokat, akik veszélyesek lehetnek rájuk nézve.


Az angyalok viszont azért szállnak meg embereket, és ijesztgetnek embereket, hogy rossz hírnevet ragasszanak a Démonokra. Az angyalok "isten" követői, sok vallás fontos tagjai, és csalással, hazugsággal mocskolják be a Démonok nevét (egykor Sátánista voltam, de már egy másik oldalra álltam át, akik fő tagjai már 10 éve engem győzködnek).


Tehát Démon biztosan nem lehet! De, a helyzetet tekintve az angyalt is kizárnám.

2013. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
66%
Sikerült szándékosan előidéznem, de ébresztőórára, rengeteg előzetes ismeretanyagra, és befektetett energiára volt szükségem hozzá (nem is érte meg ahhoz képest, hogy mennyi haszna van), és úgy gondolom, neked ezekre nincs szükséged. Szerintem amire szükséged van, csak annyi, hogy ha legközelebb hasonló történik, mint ez a bénultság, vagy esetleg a gyerek alakja, próbáld minimalizálni vagy megszüntetni a félelmedet. A bénultság csak akkor ártalmas, ha krónikussá válik, viszont akkor is hatásosan lehet kezelni, a gyerekalak pedig ha ártani akarna, szerintem már megtette volna.xD Nyugodt körülmények között derítsd ki, mit akar tőled. A horrorfilmek meg direkt arra mennek rá, hogy a néző pszichésen terrorizálva legyen, a valóságban olyan szörnyű dolgokat csak élő, materializálódott emberek képesek elkövetni.
2013. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Mindennap tanul valamit az ember , szóval akkor szellem vagy kísértet.....
2013. máj. 11. 12:40
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Csak kísértet lehet (a szellem sokkal magasabb rangú lény, és nem igen kísért embereket).
2013. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
összegezzük : ott járunk hogy ez egy kísértet akitől nem kell félnem mert a jelek alapján nem akar nekem ártani ha minden igaz , és ha legközelebb látom akkor próbáljak meg vele kapcsolatba lépni ?
2013. máj. 11. 12:47
 18/30 anonim ***** válasza:
87%

ÚRISTEN!! Egy nagyon hasonló esetben volt részem nem is olyan rég!!

Elég para szóval ha gondolod megírom üzenetben!

2013. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező: pontosan ez a helyzet. Szóval most nem tehetsz mást, minthogy vársz, és ha alkalmad adódik rá, kérdezel. És ne félj.
2013. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
90%

A néphit lidércnyomásnak hívta és a középkorban boszorkányok (strigák) tevékenységének tartották. Mondjuk úgy 900 évvel ezelőtt egy pesti körútról elnevezett király, bizonyos Kálmán nevű, már lenyilatkozta, hogy ilyenek márpedig nem léteznek. Mármint strigák, a lidércnyomásról nem mondott semmit.


Arról sok száz évvel később orvosok nyilatkoztak, akik ezt az állapotot alvási bénulásnak hívják.


[link]


És, hogy kicsit személyesebb legyen a dolog, nekem is volt több alkalommal, szinte ugyanezekkel a tünetekkel, csak más sztorival.

Nem hiszek a szellemekben egyáltalán. Kétszer ugyanaz a lidérnyomás nem ismétlődött soha. Napközben pedig kussban vannak ezek a "szellemek".


Ahelyett, hogy kérdezősködnél a lidércedtől (amire nem lesz lehetőséged, mivel mint mondtad meg sem tudtál szólalni), inkább azt javaslom, hogy lehetőleg ne igyál alkoholt lefekvés előtt, korán és ne sokat vacsorázz, próbálj stresszmentesen élni, és ne aludj hanyatt fekve!


Ja, és ne nézz annyit horrorfilmet, mert a fantáziád - vagy ha úgy tetszik tudatalattid - onnan veszi az ötleteket.

2013. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!