Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mi? Követ...

Szerintetek ez mi? Követ engem? Csak értelmes válaszokat szeretnék kapni! Köszönöm .

Figyelt kérdés
Nah szóval , az egész úgy 10 éve kezdődött felébredtem és nem tudtam mozogni és az egész testem úgy rezgett mint egy telefon ( nem tudom máshoz hasonlítani ) hiába próbáltam felkelni nem sikerült mintha valami belülről visszarántott volna , beszélni sem tudtam egy hang sem jött ki a torkomon ez úgy 10 percig tartott és megismétlődött 3 szor egy pár év elteltével . Egy másik településen dolgozom és nemrég újra megtörtént de most ijesztőbb volt , mintha láttam volna valamit de nem tudom hogy mit utána mikor elmúlt felültem az ágyon és hallottam valami szöszmötölést , de nem tudom hogy mi volt az egyedül voltam a szobában és azt a sírtam kérdezni hogy van e ott valaki de nem mertem mert féltem ....az utolsó is a munkahelyemen volt az 5. eset . hajnali 1.17 perckor arra keltem hogy "valaki" kétszer kopogott az ablakon mikor kinyitottam a szemem láttam hogy egy kisfiú van ott kék pólóban fekete hajjal aki csak úgy elkezdett eltűnni szép lassan ( és aznap este az összes környéken lévő kutya megállás nélkül ugatott )!!!!! rohadtul megijedtem , ha netán a kisfiút esetleg csak odaképzeltem volna valami akkor is kopogott.....Hozzá kell tennem hogy horrorfilmfüggő vagyok és lehet hogy ez az miatt van , csak beképzelem de nekem nagyon valóságosnak tűnik és biztos hogy nem álmodtam...tudtok segíteni ??? Csak értelmesen ha lehet mert ez nekem már nem annyira vicces inkább ijesztő ....Köszönöm .

2013. máj. 11. 11:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Elküldtem az üzit! :) átment?
2013. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden bizonnyal alvásparalízis. Az előttem szólók részletesen leírták, hogy mi az szóval nem írom le ugyanazt. 4 évvel ezelőtt (mikor igencsak stresszes volt az életem) heti egyszer, vagy akár többször is előfordult velem. Az első három alkalom még ijesztő volt, de aztán megszoktam. Nem egyszer volt, hogy kereszteződött a halucinációval/álommal és ugráló "démoni" lényeket, mereven bámuló valamiket, szellemeket képzeltem oda. Ilyenkor igen ijesztő hangokat is lehetett hallani. Szerencsére ez az egész "csak" 4 hónapig tartott és már nincs vele semmi gondom.


Annak, hogy egy gyereket láttál az ablaknál több oka lehet. Nem voltál esetleg kialvatlan, zaklatott az előtte történtek miatt? Ezek okozhattak halucinációt.

2013. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
én sem hiszek a kísértetekben vagyis inkább nem akarok hinni bennük , nem akarok látni egyet sem , tény hogy nagyon élénk a fantáziám lehet hogy ténleg csak hallucináltam és nem nagyon szoktam inni se és vacsorázni se alvás előtt . Igen elég stresszesen élek , komoly gondjaim vannak magánéletben de ebbe most nem mennék bele . Akkor ezek szerint lehet egy alvászavaros betegség hallucinációkkal ha jól értem.
2013. máj. 11. 14:31
 24/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlen betegség!

Egészséges embereknél is jelentkezhet.


Természetesen nem állítja senki, hogy részeges vagy falánk lennél, de vannak bizonyos állapotok, amik megkönnyítik az előfordulását. Ilyen lehet pl a stressz is.

2013. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
igen elég kialvatlan vagyok néha......basszus a tünetek stimmelnek !!! de azért én még a kísértet dolgot se zárnám ki biztos ami biztos , és amikor a gyereket láttam bírtam mozogni is és beszélni is de csak annyit mondtam hogy : " ba..ki ba..ki ba..ki ba..ki ba..ki !!!!!!" asszem....Mindenkinek köszi a segítséget :)
2013. máj. 11. 14:54
 26/30 hunbula ***** válasza:
87%
Alvásparalízis, nekem is ilyen hallucinációim szoktak lenni. Olyankor lámpával el tudok aludni.
2013. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez a jelenség nagyon is hasonlít az alvásparalízisre (velem is előfordult már,tudom milyen kellemetlen tud lenni).


Az alvásparalízisről itt olvashatsz: [link]

2013. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
hát én rohadt nehezen tudok elaludni utána mivel eddig nem tudtam megmagyarázni hogy mi is volt ez igazából....kíváncsi vagyok hogy alvásparalízis vagy kísértet-e....:)
2013. máj. 11. 20:49
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Először is vagy szürkék játszanak az idegeidd el és a másik pedig vágyad vagy pedig valóban angyal vagy ahogy te gondolod "démon"
2013. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
39%
Lehet, hogy az a fiú utáll téged, és lehet, hogy azért, mert amikor megszülettél, akkor elcserélődtél véletlen ezzel a fiúval (rossz családba kerültél, de erről nem tud senki), s a fiú 6 éves korában meghalt valami miatt.Ezek után direkt kísért téged. :)
2013. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!