Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges az, hogy én látom...

Lehetséges az, hogy én látom a jövőt?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy többször is volt már olyan, hogy láttam a fejemben 1 képet ami aztán 1-2 nappal meg is jelent a való életben. De most 1 nagyon szörnyűt láttam és ha az bekövetkezik akkor nagy bajban vagyok. Nem vagyok dilinyós mi előtt ez5t valaki megállapítaná.

2013. máj. 14. 13:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Mindenkivel történik ilyesmi. Valaki aztán elnyomja magában az emléket (vagyis a többség), mert nem hisz a paranormális dolgokban. Egyszerűen nem tudja összeegyeztetni a világképével.


Nekem is volt már olyan álmom, ami pontról pontra megvalósult.


Mennyire volt rossz? Tudsz különbséget tenni a szimpla képzelődés és a víziók között? Ill. nem feltétlenül kell, hogy megtörténjén.

2013. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Szörnyű volt az-az álom. Meghal akit legjobban szeretek ezen a Földön (apum). De pontos dátumot is látok ami ma van, én ettől az egésztől nagyon félek.
2013. máj. 14. 13:55
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Én a nagymamám haláláról álmodtam, de egyáltalán nem következett be. Szóvl csak nyugi.
2013. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Majd meglátom, de attól félek, hogy teljesül. És ha az még ma lesz, mert azt láttam, hogy 14:30-kor fog megtörténni.
2013. máj. 14. 14:05
 5/35 anonim ***** válasza:
Akkor írj mindenképpen 14:31-kor, hogy mi van!
2013. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Jövőbe nem látsz, és ne félj, semmi nem lesz apuddal.
2013. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Lehetséges, én is megálmodtam olyasmit, ami teljesen ugyanúgy bekövetkezett, de az is lehet, hogy másra hívja fel a figyelmed, remélem ez most nem vált valóra.
2013. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Na felhívtad apukádat? Rendben van?
2013. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Ez nem lehet igaz... Most hívtak, hogy apu kórházba került és azonnal oda kell rohannom.
2013. máj. 14. 14:38
 10/35 anonim ***** válasza:
77%

És persze elötte még leülsz a gép elé hogy leírd mi történt...

azért kíváncsi vagyok mi lett apuddal ha persze lett valami.amúgy én is szoktam ilyen szinten jövőbe látni

2013. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!