Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek? Kempingezünk és...

Mit tegyek? Kempingezünk és valaki követ! Ketten vagyunk a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Nagy vihar van, és valami fekete izé volt az előbb kint... Egyre több autó megy el... Valami készülődik...
2013. máj. 19. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őrizd meg a hidegvéred!Ne legyetek a szabadban!Ha kocsival vagytok,akkor szálljatok be,esetleg hívj fel valakit.Ha valaki rátok akar támadni vagy ilyesmi,akkor a rendőrséget is hívhatod!Ja esetleg nincs a közelben egy kocsma,étterem vagy ilyesmi?Ne aggódj,jelenleg az országban sok részen vihar van.;)Ez nem természetellenes.
2013. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na még éltek?
2013. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogyha kemping közben követ valaki, akkor egyből feljöttök gyakorira és kiírtok egy kérdést...
2013. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tedd el azt a kurvä telefont
2013. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DarkLantern ***** válasza:

Nem bántásból, de te lány vagy?

Én spec kimentem volna szétnézni. Zseblámpa alap kempingezéshez.

Persze én srác vagyok, és nem sírok ha vihar van.

2013. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Legközelebb kevesebb stropharia cubensis és minden oké ;)
2013. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na ez az, ha be van sz*rva valamitől, akkor egyből az a megoldás hogy kiírja gyakori kérdések.hu-ra? XD :D Ennyi észt!!
2013. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!