Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges-e, hogy a "szentírá...

Lehetséges-e, hogy a "szentírások" valójában a Föld-bolygó emberfeletti rasszainak történelméről szólnak és a "vallásos és erkölcsös értelmezések" nem többek ködösítésnél?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a halandók ( =emberek = (állat)emberek ) valójában csak bábok (=statiszták) valaki másoknak a játszmáiban és a legkevésbé sem számítanak.


Talán két emberfeletti rassz volt/van itt a Földön és a "szentiratok" valójában róluk =az ő történelmükről és egymással történő harcaikról szólnak...

...és valójában a halandók (=közönséges emberek) egy cseppet sem fontosak ebben a történetben.


Kb. az anunnaki (~gyíkfajta : vérkultuszú, vérszomjas, fanatikus, hierarchikus, kegyetlen, "krokodil-hitű/szellemű", hímsoviniszta, falloszimádó)

és a

plejádi (~erős mágus ? tudó ? tudás-hordozó ?)

közötti küzdelemről van szó.


Pl. az anunnaki-utódok/hibridek alakították ki a szolgaemberek számára a zsarnoki isten(ek) kultuszait.


Szerintem a plejádi sem egyértelműen jó és emberbarát:

max. megmentené az övéit (=az ő vérét/fajtáját),

a többi (ember/állatember) nem érdekli.


Gyanítom azt is, hogy mi hozzájuk képest (plejádihoz) fél-állati szinten vagyunk (tehát egy átmeneti szinten), amit vagy lefelé (=a tömeg útján) vagy felfelé (=a saját, tudatos erőfeszítés útján) el kell hagynunk.



2013. máj. 25. 23:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
33%

Embertelen vagy, kérdező. Jó ez neked? Bevetted egy scifi író fantazmagóriáit. Cserébe le kell mondanod az emberiség egész kultúrtörténetéről, az összes művészetről. Jó ez neked? Nekünk nagyon szomorú látni, hogy valaki így él.

Menekülj ebből a szektából, amíg nem késő, ha még nem késő.

2013. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

„Sátán is meg Jahve is Annunaki. (!!!)

(a „gyíkok” állandóan rivalizálnak egymással... ahogyan pl. LRH leírta a „Földi küldetésben” pl. Terl a „klasszikus gyíkjellem”)


Ez egy belharc az uralomért. (igen)


Jahve ellen fellázadt Lucifer, aki szintén annunaki volt és mivel kettejük harcában alulmaradt, így az emberek előtt leleplezte Jahvét.


Megmutatta a technikát (!!!) és így rájöttek, hogy az"iSTENEK" csak más testű hüllő lények, de nem emberfeletti szellemek, csak technikájuk van.

(igen! Az isteneknek ilyenek, a balekok meg imádják őket, akárha a krokodilt imádnák!!! Kom Ombo kultusza is ennek a maradványa)


Ezután Jahve a győztes fő annunaki özönvízzel elpusztította az akkori emberiséget (!!! igen! Jahve volt a kegyetlen, neki ezt megtenni: semmi) és akik túlélték, azok ismerték csak a titkot. (hogy kik vannak felettük és kik uralkodnak rajtuk)


Az emberiség élete újrakezdődött.

Itt az a baj, hogy mindenki kicsesz velünk, ezek csak belharcok voltak. :S”


Alien versus predator : itt harcolnak egymással a Földön, de egyik sem a barátod.


…....................


„Jól látod valóban ellentét feszül a két tábor között, az emberiség a kultúrák közti háborúk miatt képes fejlődni, de ez az egész világegyetemben így van .”


-háború mindennek az atyja... a béke: maga a halál (tönkremegy benne a faj). Sajnos ez van.


„Jól látod valóban ellentét feszül a két tábor között, az emberiség a kultúrák közti háborúk miatt képes fejlődni, de ez az egész világegyetemben így van . Egy civilizáció összeütközésbe kerül egy másikkal, a vesztes elpusztul a győztes felülemelkedik és felsőbbrendűvé válik, utána összekülönbözik egy másikkal és így tovább még el nem érik a végső mindenre kiterjedő tudást . Erre a történelem folyamán számtalan példa volt, pl az európai kultúra minden mást elnyomott így tudott végül felülemelkedni . Ez az univerzum törvénye .”


-Igen. Ez a törvény és nincs semmilyen más törvény.

A „szeretet” mint mindenre kiterjedő tartam: csak illúzió és önáltatás. Ez van.


Annak, hogy létezünk (hogy lét egyáltalán van), örökkétartó háborúság az ára.

A lények egymást eszik.

Ez a törvény és ez a szükségszerűség.


….................


„ezt én is kétféle idegen fajra vagy ezek csoportosulására tudnám vissza vezetni, akiknek a végső szándéka a föld és azok kincseinek a megszerzése(ásványok, fémek)”


-ez a bolygó csak egy a sorban, csak egy gyarmat a sok közül (űrutazás... valójában teleportáció pedig nincsen!)


„szóval biztos h ezen a szinten az emberiség nem fog megállni, lesznek még ugrások a fejlődésében, de ezek már nem a testi dolgokra fognak vonatkozni, hanem inkább különféle spirituális képességek felélesztése az agyban.”


-ez mind Aldebaran-képesség

A Biblia „bárányként” utalgat az Aldebaranra (erős plejádi rasszra), akik szerintem közel sem „szeretet-kultuszúak”,

viszont nem olyan „alapból gonoszak” és „kegyetlenül önzők”, mint a „gyíkok” (gyíkfélék).


Valójában a gyík-utódok tesznek meg mindet, azért, hogy az „Aldebaran” maradékát kiirtsák a Földről és hogy ezek a képességek a „maradékban” ne éledhessenek fel. (!!!!)


A vallásokat (=emlékezéseket) is „gyík-szempontok” és „gyík-érdekek” mentén alakították át = tették önnön ellentétükké = „gyíkimádó-kultuszokká”-


Ez a titok, ami el van rejtve.

2013. máj. 26. 16:19
 13/32 anonim ***** válasza:
0%

Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


Reklám, ócska ostoba reklám. Azt hiszem, kérdező, annyira beszippantott ez a sci-fi szekta, már nem látod, kívülről pedig ordítóan látszik, mennyire szánalmas.

2013. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

„Embertelen vagy, kérdező.

Jó ez neked? Bevetted egy scifi író fantazmagóriáit.

Cserébe le kell mondanod az emberiség egész kultúrtörténetéről, az összes művészetről.

Jó ez neked? Nekünk nagyon szomorú látni, hogy valaki így él.

Menekülj ebből a szektából, amíg nem késő, ha még nem késő.”



-Tisztán csak „embertelen szemmel” lehet látni a dolgokat, jelenségeket,

az ember szeme mindig homályos és elfátyolozott marad.

Túlságosan befolyásolják az érzelmei.

Így alkották meg és így kondicionálják (naponta) .


„Az emberiség kultúrtöténete” nem egyéb, mint sorozatos bukások és megaláztatások kultúrtörténete.

Az ember még nincs és talán soha nem is lesz.


Az ember civilizációja időről-időre, újra és újra resetelődik =törlik és újraindítják. (!!!)

ha saját magától nem számolja fel magát

– amire egyébként megvan a hajlama (a kapott genetikus kódjai alapján) -

akkor az „istenek” számolják fel (az emberi civilizációt és kultúrát).


Azt a vak is láthatja, hogy a bolygón jelenleg „anunnaki-utód, -hibrid” dominancia van,

tehát a „gyík-szellem” dominál és uralkodik,

az adja az uralkodó vallásokat és ideológiákat (de legalábbis az alakítja át a saját képére és érdekei szerint).

Életünk minden spektrumában tetten érhető.

Az önáltató „szeretet-vallásokat” is ő adja és ő felügyeli 8amikkel semmire sem lehet menni, mivel legfőbb parancsuk: passzivitás és várakozás).



„Jó ez neked? Nekünk nagyon szomorú látni, hogy valaki így él. „


-Nekem pedig az embert szomorú látnom, hogy hogyan él, és micsoda semmiségekkel beéri (mind az urai asztaláról potyog le - ahogyan a nagy kondicionáló szövegben (=a szentírásban) le van írva).



„Menekülj ebből a szektából, amíg nem késő, ha még nem késő.””


-nem vagyok semmilyen szektának, vallásnak, ezoterikus egyesületnek, wicca-körnek stb. sem a tagja.


Én ezekben nem hiszek!

Ezek mind csak áltatják és ellenőrzik az embert.

Kivétel nincs.


Szcientológus sem vagyok.


Hubbard-nél vannak jó ötletek, de nagyon sok zavar is van ott és ami az egyházukban megy, az szerintem elég félelmetes.

Utaljak ismét az anunnaki-szellem dominanciájára, ami mindent átvesz és a saját érdekei mentén, a saját képére formál.

Ezen a bolygón még az isten is gyík.

Ezért rángatnák az embert folyton vissza a gyíkok ősi, kegyetlen, véres és szadista világába.


Az emberek közül egyedül azokat sajnálom és egyedül azokkal érzek együtt: akik méltók rá.

Amit írok, őértük írom.


Lassan elkezdhetnétek Naprendszer-léptékben gondolkodni.


Egy infó: a „gyík-érdek” az Ember minden szabadság-mozgalmának átveszi a vezetését és a szabadság-mozgalmat önmaga ellentétévé alakítja át.


LRH nagyon ellentmondásos személy lehetett, de helyenként találni benne egy mélységesen emberi vonást és egy nagyon zseniális látást (is).


pl.: „Az egyetlen mentség arra, hogy éltem” című írása. Engem nagyon meghatott és megindított.


Az ember hőseit mindig „gonosszá” teszi a „gyík-lobbi” (=a domináns „gyík-érdek(kör) ).


A gyíkok érdeke a béke, amiben az ember már azt is elfelejti, hogy a „kezdettől” (Biblia) fogva rabszolga.

Ez az eljövendő nagy béke titkos értelme.


Egyet tanuljatok meg!:

az „állatokat” tulajdonosaik mindig megjelölik. (=tulajdonként történő megjelölés) =ez a „megjelölések” titkos értelme.


Akit tulajdonként megjelöltek, az nem önmagáé, hanem mások tulajdona.

Őket uraik „kezelhetővé” teszik.

2013. máj. 26. 16:46
 15/32 anonim ***** válasza:
58%

"Tisztán csak „embertelen szemmel” lehet látni a dolgokat, jelenségeket"

"de helyenként találni benne egy mélységesen emberi vonást"

tehát 1 db ember azért van, Hubbard...


Ne hidd, hogy "tiszta" vagy, noha itt aberráltozod az embereket - te vagy az- és ez jól látszik.

Nem tudsz szeretni. Ez baj, de ne húzd rá mindenkire.

Mert van aki szeret.

Képtelen vagy a kultúrtörténetből akár egy műalkotást is méltóképp látni. Ezt tette veled ez a gyíkagyúzás.

Jobbulást!

2013. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

A KÖZPONTI KÉRDÉS: A SZABADSÁG KÉRDÉSE.


-szabad lény-e az ember?

-van-e saját akarata?

-bálványait önmagától teremti-e vagy kívülről, másoktól kapja (szolga-módon)?

-méltó-ez az ember arra, hogy szabad legyen?

-vannak-e elnyomók az ember szabadságának útjában?

(ember alatt leginkább emberiséget értek !!!)

-az elnyomó milyen eszközöket használ fel ahhoz, hogy az embert folyamatosan megfossza a szabadságától?

-mi a célja azzal (az elnyomónak), hogy az embert rabszolgaságban tartja?

-mi által lehet egy emberi lényt vagy az emberiség egészét rabszolgaságban tartani?

-milyen a szabad ember?

-milyen a rabszolga?



((emlékszem arra, amikor leestem ide = az ember világába .... olyan volt bele megérkezni, mint a gödör fenekére... egy pillanat alatt lezajlott))

Ti bennetek idéződött fel ilyesmi? (pl. gyermekkorban)



Utolsó:

olyan nincsen, hogy mindenkit "birkamódon, parancsra" szeretni!

szeretni azt érdemes, aki megérdemli!


Jézus egyébként kisközösségekben gondolkodott, nem tömegben. (!!!)


"ahol ketten vagy hárman összejöttök... én ott leszek közöttetek"

2013. máj. 26. 17:35
 17/32 A kérdező kommentje:

Meggyőződésem, hogy ez a technicizált világ : nem (teljesen) az ember világa és nem (teljesen) az ember alkotása.


A technikai forradalom

- melyet az ember egy cseppet sem kontrollál -

nem egyéb, mint a bolygóközi gyarmatosítás egy fajtája.

2013. máj. 26. 17:38
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

" olyan nincsen, hogy mindenkit "birkamódon, parancsra" szeretni! szeretni azt érdemes, aki megérdemli! "


- ki írt birkamódról ? "mindenkiről" ?

Csak szimplán: szeretni. Azt nem tudsz, mert erőltetetten embertelen vagy. Mi tört így össze? Felvett, saját tapasztalatok nélküli gyíkelvekkel.


"szeretni azt érdemes, aki megérdemli!"


- ez a mondatod felettébb problematikus. Mi az ,hogy "érdemes"? mi az, hogy "megérdemli"?

Így lenne értelme:

Egy jó zoknit venni érdemes, annak, aki megérdemli.


* * * * * * *

A szeretet feltétel nélküli. Nincs kivétel. A többi cserekereskedelem, alku, kapzsi, mohó önzőség.


Így mondanám:

A szeretet a megismeréssel szolidáris. Azt szeretem, amit mélyen megismerek, igazságtartalma révén megértem és szeretem. Lehet ez egy pillanat alatt intuitíve átfogóan megismerve, lehet egy folyamat alatt, közelítve..

2013. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"Alien versus predator : itt harcolnak egymással a Földön, de egyik sem a barátod. "

Ez nem pontos, mert a rasszoknak vannak szövetségeseik az atlantiszi árják esetében vérrokonságról is szó van, olyan a kapcsolatuk mint ember és unokatestvér .


"A „szeretet” mint mindenre kiterjedő tartam: csak illúzió és önáltatás. "

Félreértesz, a fajok között van csak kíméletlen háború, fajtársak közt szeretet és gondoskodás van . Csak a mai hüllőgondolkodású vezetés akarja ezt az emberekbe sulykolni, hogy el kell nyomni mindenkit a környezetedben ahhoz hogy előrébb lépj . Ez hazugság, mert fajtársak között a szeretet a normális .


"Valójában a gyík-utódok tesznek meg mindet, azért, hogy az „Aldebaran” maradékát kiirtsák a Földről és hogy ezek a képességek a „maradékban” ne éledhessenek fel."

Pontosan, ha megnézitek kik állnak szemben egymással : a szemiták akik ugyanolyan éhesek az aranyra mint égi hüllő társaik, velük vannak azok akiket az arany mámora megbolondított . Ezzel szemben ott vannak az árják leszármazottai, akiknek kultúráját és szemléletét mindenhol tiltják és elnyomják . Ők vannak a legrosszabb helyzetben, mert már nagyon kevesen vannak és akikben ott vannak az atlantiszi gének azok közül sem mindegyik viszi tovább ezt a szellemi örökséget . Közben tovább megy az önzés és a habzsolás, beteg a föld, fekete az ég, mérgező a levegő amit beszívunk és szépen lassan azok miatt a kevesek miatt meg fogunk fulladni .


"A vallásokat (=emlékezéseket) is „gyík-szempontok” és „gyík-érdekek” mentén alakították át = tették önnön ellentétükké = „gyíkimádó-kultuszokká”- "

Erre a legnagyobb bizonyíték az apokrif iratok és a biblia cenzúrázása .


"Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést. "

Miért, mert te nem érted miről szól a vita ? Ez egy nagyon jó filozófiai kérdés .


"Az ember még nincs és talán soha nem is lesz. "

Hagyományos értelemben vett ember soha nem is létezett, inkább isten ember kevert vérűek vagyunk, az emberi vérünk gátol meg minket abban hogy istenekké váljunk . Az istenné válást célozta meg annak idején a Lebensborn program, ami ma a legnagyobb szentségtörésnek számít . A plejádokkal ellentétben a gyík istenek nem díjazzák az ember felemelkedését, nekik az az érdekük hogy örök életre rabszolgák maradjunk .


"akkor az „istenek” számolják fel (az emberi civilizációt és kultúrát). "

Az emberi civilizáció ellensége az önzés, arany és az élvezetek habzsolása . De ezt csak az Annunakik hirdetik, a Plejádok a fajon belüli szeretetre és a mindenható tudás elérésére törekszenek, sajnos ennek a törekvésnek vannak áldozatai .

2013. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Pont a technikán látszik a kaliyugabeli ember tévútja, pont azon látszik, additíve rakosgatta össze az ember. Nagy iramban pusztítva vele a kényelemért a világot, légkörét, vizeit, élővilágát..

És a nagy műalkotásokon pedig az sugárzik át: az ember isteni képmás - ihlete révén, s benne élő isteni erő révén teremteni tud.. Bach? meg is köszönte az isteni ihletet: Soli Deo Gloria- egyedül Istené a dicsőség - írta művei alá.

*


József Attila:

SZÓLT AZ EMBER


Volt az ember. Járt, megállt, szétnézett,

Aztán azt mondta: Körtefa vagyok.

S gyökere lett a föld, dereka a magasság,

Lombja az ég

És körtét ettek a bogarak,

A madarak, az éhes csillagok.


Akkor tovább ment. Járt, megállt, szétnézett,

Aztán azt mondta: Szén és vas vagyok.

És csörömpölő acélműhelyekben

Tűzre dobta a nagy hegyeket,

Hogy a halállal és az új időkkel

Száguldják meg a versenyt dübörögve

Szédítő, karcsú expresszvonatok.


Szólt az ember, szólt, megállt és elment

S csak azt nem mondta, hogy ember vagyok.


*

2013. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!