Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges-e, hogy a "szentírá...

Lehetséges-e, hogy a "szentírások" valójában a Föld-bolygó emberfeletti rasszainak történelméről szólnak és a "vallásos és erkölcsös értelmezések" nem többek ködösítésnél?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a halandók ( =emberek = (állat)emberek ) valójában csak bábok (=statiszták) valaki másoknak a játszmáiban és a legkevésbé sem számítanak.


Talán két emberfeletti rassz volt/van itt a Földön és a "szentiratok" valójában róluk =az ő történelmükről és egymással történő harcaikról szólnak...

...és valójában a halandók (=közönséges emberek) egy cseppet sem fontosak ebben a történetben.


Kb. az anunnaki (~gyíkfajta : vérkultuszú, vérszomjas, fanatikus, hierarchikus, kegyetlen, "krokodil-hitű/szellemű", hímsoviniszta, falloszimádó)

és a

plejádi (~erős mágus ? tudó ? tudás-hordozó ?)

közötti küzdelemről van szó.


Pl. az anunnaki-utódok/hibridek alakították ki a szolgaemberek számára a zsarnoki isten(ek) kultuszait.


Szerintem a plejádi sem egyértelműen jó és emberbarát:

max. megmentené az övéit (=az ő vérét/fajtáját),

a többi (ember/állatember) nem érdekli.


Gyanítom azt is, hogy mi hozzájuk képest (plejádihoz) fél-állati szinten vagyunk (tehát egy átmeneti szinten), amit vagy lefelé (=a tömeg útján) vagy felfelé (=a saját, tudatos erőfeszítés útján) el kell hagynunk.



2013. máj. 25. 23:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
72%

"Miért, mert te nem érted miről szól a vita ? "

-értem én, Marika. De nem szorgalmazom az embertelen fantáziálásba az ITT ÉS MOST valóságából a menekülést - szorgalmazom a művészetekhez való közeledést - ami segít a gnóziszban- a világ megértésében. Ez a dolga. És ez az én dolgom is. Érted-e Marika?

2013. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Zoltánkvantumfizikus válasza :


Amiről a szentírások írnak, azok alapján valóban két rassz látezik galxisunkban mely harcol. Azonban ezt eleve lehetlen kibogozni, hogy melyik és milyen szándékkal, mivel a jó és rossz jelképei annyira keveredettek, hogy ez modern ufológiai tudás nélkül értelmezhetetlen. Sokszor a pozitívként beállított lények rosszak és a negatívként említettek is jók lehetnek.


Először is külön kell venni a földi háborúkat, amiknek nagy része szauroidok(hüllők) belharcai voltak a hatalomért. Itt Jahve és Lucifer csapott össze, akik mind fejlett hüllők voltak un. Annunakik. Ők a felelősek a Homo Sapiens génmanipulációval tőrténő létrehozásáért. Jahve volt az, aki nyíltan kiállt Isteni szerepet betőltve az emberek előtt, amit a fejlett high-tech technikájával ért el.


Később a hatalomért egy másik Annunaki, akit Lucifernek neveztek el lévén, Ő világosította fel az emberiséget az idegen technikáról és ezzel leleplezte Jahvét, aki ezért vízözönnel pusztította el az emberek nagy részét. Lucifer szintén Annunaki volt és semmivel sem jobb mint Jahve. Ő is uralkodni akart az emberen. A harcok során Lucifer legyőzetett, de bosszúból leleplezte Jahvét.


A vízözön után az Annunakik a háttérből titkos társaságokon keresztűl uralják, manipulálják az embereket és érzékelésünket.


***


Minden annunaki Sátáni informális rendszert használ, mivel ez a hüllő,szauroid lények lényege.


Jézus és a plejádia az más helyzet.


A Bibliai ószövetségi jelképrendszer szintén hüllő, benne van a mindentlátó szem, mint szenthármasság, ami Ősi hüllő jelkép, szabadkőműves szimbólum és a Kígyó, hüllő centrális irányítást jelenti. Az ószövetség azért visz a jelrendszerébe más jelképeket, pozitívakat, hogy saját maga számára különböztesse meg ezt a vetélytárstól Lucifertől, hogy Őt kövessék Jahvét.


Ez a Jahvei uralom elbukott. Az újszövetség teljesen más az ószövetségi hüllő rendszertől.


A Jézusi plejádi rendszer. A plejádiak egy pozitív spirituális idegen szövetséghez tartoznak, melynek az irányítói a Szárnyas Oroszlánok és sajnos nem volt szerencsénk a bolygónknak hozzájuk.


A plejádiaknak csak csekély szerep jutott a földön, mivel a galaxis ezen rész ősi háborúk során a hüllők (annunaki, reptíliánok, dragonid) területe lett, akik lélekenergiarablók, tudatmanipulálók és megtévesztők.


Jelenleg az ember egy nagyon magas technikai szintű földönkívüli tudatbefolyásolás áldozata és sajnos már globális összefogás nélkül ebbe a börtönbe fog maradni.

2013. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

"az ember egy nagyon magas technikai szintű földönkívüli tudatbefolyásolás áldozata "


Te, kedves Zoltánkvantumfizikus, lehet, sőt! valószínű, hogy tudatbefolyásolás áldozata vagy.


Én nem.

És még sokan mások sem.

-aa-

2013. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

„A szeretet feltétel nélküli. Nincs kivétel. A többi cserekereskedelem, alku, kapzsi, mohó önzőség.”


-a megismerésben valójában megismerés van, a tudásban valójában tudás van

és

nincs bennük semmilyen érzelem

=tehát : a tiszta tapasztalást semmi sem színezi, még a szeretet illúziója sem!


Szeretni akkor kell, amikor helyénvaló.

Egyébként az egész egy spontán jelenség, magától jön.


Azt tapasztaltam, hogy aki megéli a szeretetet, az sosem papol róla és nem isteníti.

Én ezért nem írok a szeretetről... inkább megélem ott, ahol aktualitása van.

pl. a párkapcsolatomban



szerintem a megismerésnek semmi köze sincs a szeretethez : ez valójában egy naiv nézet



„a mai hüllőgondolkodású vezetés akarja ezt az emberekbe sulykolni, hogy el kell nyomni mindenkit a környezetedben ahhoz hogy előrébb lépj „


a Földi küldetés Terl-je a tipikus hüllőagyú lény.


Régen a templomok alatt is voltak ilyen hüllőféle lények (=istenek), a vér oda folyt le hozzájuk.

A templom és főképp az oltár alatt általában mindig volt egy „titok”.

(egy titkos hely a „beavatottak” kultuszának.... egyedül ők tudták, hogy mi miért történik a templomban … pl. az áldozatok (=tömeges ölések) során)



„ugyanolyan éhesek az aranyra mint égi hüllő társaik”


-és az arany eltűnik a Földről.... USA-ban pl. a lakosságnak a múlt század elején be kellett szolgáltatnia az általa birtokolt aranyat. (az ember el nem hinné, hogy ilyesmi lehetséges)

.. később az aranynak a raktárakból „úgymond” lába kelt =eltűnt !


A Földön háború folyik a kultúra ellen és az emberiség viszonylag normálisabb tagjait nem engedik feljebb jutni... az egész rendszer így van megalkotva.


Ez egy nagyon ősi dolog és nagyon nagy horderejű.

Itt nem egy „limonádé-vallásról” van szó, ahol az a legfőbb kérdés, hogy:

„hogyan kell helyesen és teljesen szeretni”?


Ez a kérdés már maga egy csapda, mert egy kalap alá vesz mindenkit (holott nem vagyunk egyformák).



„"Az ember még nincs és talán soha nem is lesz. "

Hagyományos értelemben vett ember soha nem is létezett, inkább isten ember kevert vérűek vagyunk, az emberi vérünk gátol meg minket abban hogy istenekké váljunk . Az istenné válást célozta meg annak idején a Lebensborn program, ami ma a legnagyobb szentségtörésnek számít . A plejádokkal ellentétben a gyík istenek nem díjazzák az ember felemelkedését, nekik az az érdekük hogy örök életre rabszolgák maradjunk .”



„ isten ember kevert vérűek vagyunk, az emberi vérünk gátol meg minket abban hogy istenekké váljunk”


-mindig mondom, hogy az ember egy keveréklény.... egy olyan keveréklény, amely a keveredés bűne által keletkezett....

mi a feladat az alkímiában?

Megtisztítani az Embert ...a „rossz keveréket”.

Az ellenerők pedig az Ember beszennyezésében/besározásában érdekeltek.


Sár Univerzumában kenik egyre egymásra a Sárt, mocskosakká válnak tőle, de a Sár Univerzuma maga nem lesz tisztább.

(Ez is) hiábavalóság. (és felette nagy kár)



„Isten áll az istenek között és szól:

„Istenek vagytok mind, mégis meghaltok, mint a közemberek.” (helyesen: közönségesek = közönséges emberek...)


Meghalni újra és újra: közönséges.

Az életek közötti területeken a beépített implantok és a külső kényszerítő körülmények parancsára lejelentkezni az „istenek” előtt,

ott egy alapos fejmosást (=megsemmisítést/megalázást) kapni, majd reset-elve (=törölve = adattörlés) lenni és újra a beépített parancs uralma szerint megszületni:

ez tényleg közönséges.

...és közben semmit sem tudni arról, hogy mi történik velünk és hogy mi miért történik?


Kívülről kapcsolgathatónak lenni valóban közönséges (sors).



„ A plejádokkal ellentétben a gyík istenek nem díjazzák az ember felemelkedését, nekik az az érdekük hogy örök életre rabszolgák maradjunk .””


Ple-Iade versus Ple-Roma

Plejáde vs PleRóma


Jézus is egy átvett északi alak. (!!!) Zsidót csináltak belőle. :-)


Minden értelmes gondolkodó és kereső értse meg! :

a Biblia történetei nagyságrendekkel mutatnak túl a „hivatalos és elismert verzión” !!!



„Róma” jelentése:

birodalom

kenyeret és cirkuszt-elv

terjeszkedés

hatalmi demagógia


Nincs érdekesebb történet az emberiség és a Föld-bolygó történeténél.


„Gyíkistennek” még a kerúvjai is szolgák.

Felül van egy hatalmára betegesen féltékeny „úr”, alatta pedig azok, akik a helyére pályáznak : a „gyík-élet” így zajlik.



A „gyíkisten” hierarchiájába kizárólag szolgaként lehet becsatlakozni.


Az ÚR viszon t (=aki önmagát ismeri) a pokolban (=Föld, a Birodalom része) is ÚR. (itt a metafizikus ÚR-ra gondolok... nem egy „gyíkra”)



„Soli Deo Gloria- egyedül Istené a dicsőség”


-akit az ostobák véres és ölő gyíkokra cserélnek fel.


Áldoznak ördögöknek, nem istennek,

olyanoknak áldoznak, melyeket az őseik nem ismertek,

közelről jött (!!!!) isteneknek áldoznak.

(=ölnek)


A vérszaggal idézték meg a „gyíkokat”, így alakultak ki a beteges – és Ember-ellenes - kultuszok.



…..

József Attila: Eszmélet


részletek (kommentálom)


„Most homályként száll tagjaimban

álmom s a vas világ a rend.

Nappal hold kél bennem s ha kinn van

az éj - egy nap süt idebent. „



-vas világ rendje ostobák felett,

mindent eltemet,

megvasalt lelkek világában

a vas a rend

a nap egyedül bennem süt,

kívül halott lelkeket teremt,

egyedül én érzem a végtelent

korláttalan önmagamat:

a szellemet



„Sovány vagyok, csak kenyeret

eszem néha,

e léha, locska

lelkek közt ingyen keresek

bizonyosabbat, mint a kocka. „


-ők a Kocka alatt vannak,

az ő istenük az Eljövendő Kockában jelenik meg, ők abban lesznek „oszloppá” és többet onnan ki nem jönnek!

A Kocka kegyetlen és kíméletlen: színtiszta matematika. (!!!)



„Akár egy halom hasított fa,

hever egymáson a világ,

szorítja, nyomja, összefogja

egyik dolog a másikát

s így mindenik determinált.

Csak ami nincs, annak van bokra,

csak ami lesz, az a virág,

ami van, széthull darabokra. „



-ez színtiszta filozófia


egyedül becsületes és valós metafizikai magasságokra képes költő a magyarok között József Attila volt,

(a többi inkább álmodozott és sajnálta/sajnáltatta magát)



„Im itt a szenvedés belül,

ám ott kívül a magyarázat.


(=a sok kamuszöveg „istenről” és „szeretetről”, holott a világ valójában az élethalálharc helyszíne.... ezt a nyugati népek nagyon jól tudják)



Sebed a világ - ég, hevül

s te lelkedet érzed, a lázat.


(=lelked a láz, mert nem e világból (=a gyíkok uralta világból) való, hanem fentről !


Aldebaran = az „elkóborolt bárány”....

vannak, akik teljes mértékben innen valók, de vannak olyanok is, akik nem teljesen innen valók

….persze ezeket trükkösen, elforgatott értelmekkel tanítják a nagy világvallásokban)



Rab vagy, amíg a szíved lázad -

úgy szabadulsz, ha kényedül

nem raksz magadnak olyan házat,

melybe háziúr települ. „


-(egyedül akkor nem vagy rab, ha megérted, hogy nem létezik semmilyen „Építő” = semmilyen építője az univerzumnak nem létezik kívül, akit imádni és isteníteni kellene =ezek valójában mind önjelölt zsarnokok...


….az összes metafizikának ez a csúcsa!!!)



„Én fölnéztem az est alól

az egek fogaskerekére -

csilló véletlen szálaiból

törvényt szőtt a mult szövőszéke

és megint fölnéztem az égre

álmaim gőzei alól

s láttam, a törvény szövedéke

mindíg fölfeslik valahol. „



=elfajzott az egész teremtés és csapda a lélek számára.... hozzáadott sokkok nélkül mindennek útja elferdül


curva = elferdült !!!!


„elhajlottak a te útaid”



„Fülelt a csend - egyet ütött.

Fölkereshetnéd ifjúságod;


(=a teremtés hajnalát = a teremtés előtti pillanatot = mielőtt teremteni kezdtél)


nyirkos cementfalak között

képzelhetsz egy kis szabadságot -


(=emlékezhetsz)


gondoltam. S hát amint fölállok,

a csillagok, a Göncölök

úgy fénylenek fönt, mint a rácsok

a hallgatag cella fölött. „


-színtiszta! Én is ugyanezt látom.

A csillagok, a Göncölök:

mind urak feletted

és mind börtönök.


A mandeus vallás szólt erről.(ott van az én szívem náluk.)


Van helyette „kereszténység”. (=pótszer = „római kultusz)



„Az meglett ember, akinek

szívében nincs se anyja, apja,

ki tudja, hogy az életet

halálra ráadásul kapja

s mint talált tárgyat visszaadja

bármikor - ezért őrzi meg,

ki nem istene és nem papja

se magának, sem senkinek. „


-teljesen tiszta és igaz; a megismerést nem színezi és viszi félre semmi.



„Láttam a boldogságot én,

lágy volt, szőke és másfél mázsa.

Az udvar szigorú gyöpén

imbolygott göndör mosolygása.

Ledőlt a puha, langy tócsába,

hunyorgott, röffent még felém -

ma is látom, mily tétovázva

babrált pihéi közt a fény. „


-csak a „disznó” boldog itt (=a sárban = a SáR világában =a Földön (a „gyíkok” világában !!!!! teletolva „gyík-génekkel”, alapul kapva egy „hüllő-agyat”, melyet a háttérből napi szinten, tudatosan ébrentartanak benne !!)


Én nem hiszek „Földanyában”!



„Igy iramlanak örök éjben

kivilágított nappalok

s én állok minden fülke-fényben,

én könyöklök és hallgatok. „


-mert a titokzatos lélek:

az út, az igazság és az élet

minden istenek fölött egyedül

én vagyok!



Itt van a tanítás, átadom azoknak, akik méltók rá.

Nem kell semmilyen „tanítványi lánc”, mert az csak balekok megkötözésére való.


Gnóthi se Authon!

Ismerjétek meg magatokat!

Ismerjétek meg a belsőt!

A te szemetek meg ne csaljon és el ne hitessen benneteket (a külső képekkel)!


A testeket, mint a ruhákat, levetitek és felöltitek.

A „Tóra” titkos neve: Lélek.

A tórát nézzétek, ne a tóra ruháit!


A „Tóra” ruhái váltakoznak, de a „Tóra” maga örök, mozdulatlan és változatlan,

ezért a „Tóra” - =az Ember halhatatlan lelke, aki valójában az Ember maga -

...ezért a „Tóra” az eredete mindennek,

ami változó és mozgó.


Minek az ismeretre kőtemplomokat állítani? Fogságnak házai lesznek azok és az aranynak olyan tárházai, melyek leromboltatnak.


Azt mondja az isten:

„ha felhalmozzátok az aranyat a Templomban, én új Vespasianusokat teremtek.

Lássuk, elbírtok-e velem?



Ott űzták a mágiát a sivatagban, az hozta rájuk a romlást.

2013. máj. 27. 00:21
 25/32 A kérdező kommentje:

"istent láték feljőni a földből"


talán a friss vér szagára jött

2013. máj. 27. 00:24
 26/32 anonim válasza:
100%

ZOLTÁN KVANTUMFIZIKUS


"Jelenleg az ember egy nagyon magas technikai szintű földönkívüli tudatbefolyásolás áldozata és sajnos már globális összefogás nélkül ebbe a börtönbe fog maradni."



Jól van okostojás, akkor mondd meg, kivel/kikkel fogjunk össze globálisan, egészen pontosan kik ellen, s hogyan, mi módon ? :)

---------------



Amúgy szerintem ez a Súr több álnéven írogat ide. Mármint, itt nincs nick név, úgy értem, több válaszoló is ő maga, és/vagy ez a Mária, ill. akit itt valaki ezen a néven szólít... na, szerintem ez neki valakije, vagy az is ő maga, Súr ...

multiplex személyiség /??/ LOL


Ne törődjetek a lelombozó, elkeserítő kommentjeivel ! :)

És osszátok el hárommal, néha hattal, amiket itt összehord :)

Be ne dőljetek mindennek, amit ír, nemcsak informál, dezinformál is :)

Ez a pali szerintem reptilián hibrid. Nem úgy, ahogy mi, hanem ahogy a zsidók :D

Vagy nemtom, de valamilyen nagyon hüllő, azok ilyen ridegek :D


Súr, ha tényleg vannak emlékeid, hogy a szadi "istenek" vagy akárkik, visszalöktek ide a Földre, akkor nem reset-eltek rendesen, nem ?

Talán valamelyik utált vagy kihúztad valamivel a gyufát valamelyik felfuvalkodott kreténnél és meghagyta a memóriád kicseszésből :D

Hol, mikor, kicsoda-micsoda voltál korábban ?

Valami szép, dúsgazdag, makkegészséges, nagy befolyású boldog ember, sok-sok képességgel,amivel a legtöbb ember nem bír ? Mert akkor tényleg jó szaur lehet neked itt :D :D


Jó pár hónapja figyelem a földlapost, a GYK-et ...

Beképzelt vagy, lekezelő, leereszkedő, lenéző. Miért ?

Ki vagy te ? Vagy mit képzelsz, ki vagy te ? :)

Valami kiválasztott, beavatott ?


Ha az infóid mind helyesek és igazak is lennének, mi a francnak keserítesz el másokat ?

Talán más is felfogott sok mindent, talán nem annyit, mint te, de ha igaz, hogy úgy sincs mit tenni, rabszolgaként, eledelként kell élnünk itt, hadd döntse el mindenki, hogyan viszonyul ehhez,(már ha felfogta és/vagy elhiszi ezt) anélkül, hogy te megmosolyognád vagy belegázolnál.


Lenézed, de minimum kiröhögöd, lesajnálod, aki szeret, remél, hisz, aki gyenge, aki nem elég intelligens vagy önzetlenül segít másokon ...

Hát ne higgy, ne remélj és ne szeress.

Akaszd fel magad ! Én például segítőkész vagyok, fogom a lábad, amíg a hurokkal bíbelődsz vagy kirúgom alólad

a széket, ha akarod :))) És önzetlen is vagyok, úgyhogy grátisz :))


Szállj le a magas lóról :) Ha jól értem, most te is egy sz@ros kis szolga vagy itt ezen a sárgolyón, akire ugyanúgy vonatkozik minden szabály :)

Hát szenvedj. Vagy szarj rá és törődj bele. Vagy elégedetlenkedj, rágódj, görcsölj. Vagy őrülj bele.

Csak ne sajnálkozz itt a sok általad primitívnek tartott emberen, mert ha te nem vagy primitív, ha ilyen sivárak, sekélyesek az érzelmeid (ha vannak egyáltalán), s ha meghagyták a memóriád (mely szerint tudod magadról,hogy sokkal jobb életed volt korábban és voltál "valaki"), akkor mi sajnálunk téged :)

Mert ami most itt van, azt kevesebb intelligenciával és több érzelemmel könnyebb elviselni :D

Ha viszont erős vagy és tudod a teljes igazságot, akkor ne rinyálj és ne riogass másokat.

Fogd be és viseld a terhet hősiesen, ha vigasztalni és segíteni nem tudsz/nem akarsz.

Mert még a végén azt hiszem, hogy gonosz is vagy :)


Látod, én nem szégyellem, hogy primitív és gyenge vagyok :D Na és ?? LOL

Én most per pillanat úgy gondolom, (ezt a többieknek /is/ mondom) hogy senki, vagy nagyon nagyon kevesen tudják, mi is pontosan az igazság és a teljes igazságot talán sosem is fogjuk megtudni, megérteni.

Szomorú, ha úgy van minden, ahogy Súr gondolja (vagy tudja). Vagy mint ahogy David Icke... Szerintem senki se olvassa el az összes könyvét ! :))


Én momentán sz@rok a reptiliánokra, a randa pofájukra, a qrwa magas IQ-jukra, ami már olyan magas, hogy inkább állandóan átsétálnak alatta ;) :D

Sz@rok Anu-ra, a plejádiakra, a Sirius beliekre -vagy ezek mind egy helyen vannak?- ezt sem tudom, na mindegy,

szóval teszek az összes nálunk "fejlettebb" bármilyen földön kívüliekre vagy belső földiekre,azok bármilyen rasszára, teszek a többi látogatókra, az ő szolgáikra is, sz@rok bármelyik dimenzióban vagy síkban élő entitásokra, az interdimenzionális lényekre, ártó szellemekre is, ha vannak olyanok, és bárkire, aki irigy, gonosz, rosszindulatú és kegyetlen, és már alig győzöm sz@rral, de teszek mindenkire, aki valaha is belénk avatkozott :D tojok Ashtar Sheran-ra, Enkire, Luciferre, Sátánra is, külön-külön is, de ha ezek mind egyek, akkor egyben egy nagyot :D

Mert hol a francban jár és miért nem jön az ő kis teremtményeit megmenteni a büdös reptiliánoktól, meg

a többi gonosz kreténtől, he ??

Hm, spiritsoferidu ? :) Ti mit mondatok ?? :)


De bármit is mondjatok ti is, bárhová is tart az emberiség, akármilyen szomorú is, hogy hanyatlik minden,

ma és még egy ideig, amíg élek, az ég és az óceán csoda kék lesz, a nap jó melegen süt, a homok forró, a fű selymes és smaragdzöld, a tenger hűs ... úgy érzem, átölel minden, a fű, ha elnyújtózom rajt, a homok, ha belesüppedek, a fodros-sós habok, a napfény, a levegő, hogy simogat a szél, éjjel betakar a csillagtakaró és a Hold vigyáz rám (amit kivájtak a reptiliánok és amiben ott dekkolnak) LOL LOL De nem érdekel, akármilyen bárgyú és primitív ilyesmiket érezni, s ha ez a sok szépség csak a látszat, érzéki csalódás, azt is letojom, mert nem akarok, nem bírok állandóan félni és szomorkodni, aggódni magamért, másokért a sok kétségbeejtő szörnyűség miatt a világban, elég, ha csak néha ... Szeretek élni, még ha egyes emelkedettebb emberek vagy akárkik szerint ez szánalmas is, világos ?

Imádom ezt a bolygót és a rajta élő összes csodás állatokat, növényeket ... annyi szépség van, hogy sírni kell és úgy érzem, bármikor, bárhányszor újra kezdeném itt, mégha csak egy vágóbarom vagyok, akkor is :) Valszeg ezért imádom az állatokat sokkal sokkal sokkal jobban,

mint az embereket, és mert ők még nekünk, az emberi fajnak is áldozatai. Aki gyengébb, elesettebb, tudatlanabb,

fejletlenebb, védtelenebb nálunk, azt segítsük és védjük, ha módunkban áll.

Nemtom, bennem ez a röhejes kód, program fut :D


Tehát csak pozitívan, mert ha az ember túl sokszor komolyan belegondol a létezésbe, akkor tényleg öngyilkos akar lenni :)

2013. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%

Az anunnakik NEM egy faj neve!

ÉS AZ ANUNNAKIK NEM REPTILIÁNOK!!!!!!!!!!!!!

Ez szándékos torzítás a cionista - reptilián háttérhatalom részéről!!! Az anunnakik azt jelenti, "akik az Égből a Földre szálltak" ill. jelenti "An (Anu) népét", mivel Anu volt a királyuk/vezetőjük.


A Bika csillagkép legfényesebb csillaga az Aldebaran csillag, melynek két bolygója része a Sumeran Birodalomnak. A Birodalomban két faj volt jelen, az Aryan a mester faj, és alacsonyabb rendű humanoid rasszok, akikkel az Aryan faj békében élt. Az Aldebaran felfúvódott, így a két bolygó a kialakuló klímaváltozások miatt lakhatatlanná vált. Így kb. 500 millió évvel ezelőtt az Árják elkezdték kolonizálni a mi Naprendszerünket. Az első ilyen bolygó a Mallona (Marduk/Nibiru) volt, majd később a Föld, ahol génbeavatkozással megalkották a mai embert. Tehát az "anunnakik" nem mások, mint ŐK!


Ahogyan a Thule Társulat, úgy a Vril Társulat is meghatározó szerepet töltött be a náci okkultizmusban.

Ezt tudjuk. Ahogy azt is, hogy 1919-ben Berchtesgaden-ben Maria Orsic médium bemutatta azokat a kézírásokat, amiket korábban autodiktatív módon, transzállapotban írt le a Templomosok titkos betűivel, s ezzel kezdődött meg a hosszantartó telepatikus kommunikáció az aldebarani csillagrendszerben élő árja lényekkel. A telepatikus üzenetek szerint ezek a lények már jártak a földön, ők voltak azok, akik kapcsolatba léptek a kora ókori sumérokkal. Egyesek még a Vril kifejezés eredetét is ide vezetik vissza, arra hivatkozva, hogy a Vri-Il sumér szó jelentése "mint isten".

A Vril társulat tehát a médiumok által kapott üzenetek alapján azt a nézetet vallotta, hogy amikor a föld lassan lakhatóvá vált, az aldebaraniak leszálltak és a ma Mezopotámiaként ismert területen létrehozták a sumér kultúrát, melynek vezető rétegét az isten fény népe, az árják tették ki. Ezt a sumér királylistán illetve az agyagtáblákon kívül az ILAT-LITUM táblák is megerősítik!


Nem véletlenül ábrázolják nordikus árjaként Enkit, és a többi istent!


Aldebaran - Bar An - Bárány - Bar ANU - Égi Tűz

Igen! Ez a TITOK!


"...Titokzatos Titok,

Elrejtezett Fekete Kő,

égből érkezett "Bárány":

az emberiség kollektív emlékezetéből

(és jelenéből)

ők törnek elő.

Ő tör elő..."

2013. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
az nem jézus vagy isten volt?O-o
2013. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Igazi Infó ***** válasza:
100%

Válasz erre:Sátán is meg Jahve is Annunaki. Ez egy belharc az uralomért.


Jahve ellen fellázadt Lucifer, aki szintén annunaki volt és mivel kettejük harcában alulmaradt, így az emberek előtt lelplezte Jahvét. Megmutatta a technikát és így rájöttek, hogy az"iSTENEK" csak más testű hüllő lények, de nem emberfeletti szellemek, csak technikájuk van. Ezután Jahve a győztes fő annunaki özönvízzel elpusztította az akkori emberiséget és akik túlélték, azok ismerték csak a titkot.


Az emberiség élete újrakezdődött. Itt az a baj, hogy mindenki kicsesz velünk, ezek csak belharcok voltak. :S


A válasz: A sátán = jhave-jáve ( A bosszúállás és háború "istene", jhákve ( A már átírt bibliákban "isten"), jehova, hórusz, és az összes vallás alapítója! Alakváltó hüllők hahó! Lucifer az eredeti apokrif (elrejteni) bibliában a fényhozó aki Plejádi (angyal) volt! Az igazi bibliában Nimród sem volt gonosz, hogy lehetett volna a magyarok ősatya!

http://www.youtube.com/watch?v=GK8Gs3xsm-M

2014. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Igazi Infó ***** válasza:
100%

Válasz erre: Azért a cenzúta itt is működik rendesen (a közbeszéd meg tele van nyomva a "gondolatszabadsággal").


Jelentése:

"szabadon gondolhatsz bármit, amitől még aberráltabb rabszolga maradsz".


----

Tippem:


az összes "nagyokos", "szent" stb.,

aki "kinyilatkoztatást", "megvilágosító infókat" kapott,

valójában mind ezekkel

az ember felett lévő entitásokkal vette fel a kapcsolatot. (!!!)

(=vagy az anunnakikkal (?) anunnaki-hibridekkel anunnaki-utódokkal

vagy

a plejádiakkal plejádi utódokkal

...valójában Aldebaran = "a Bika Szeme")


Az aldebarani a "fentről való" , az anunnaki a "ragadozó, gyíklelkű".


Kezdettől fogva ez a két fajta harcol egymással a Földön és az emberek nem számítanak semmit

(csak statiszták, balekok, áldozatok stb. ebben a háborúban).


A válasz: Ez badarság! Járj utána a mitológiáknak, az eredeti apokrif bibliának de a legjobb ha megnyitod a csakráid és traszcendentális állapotba felvenni az isteni lényeddel a kapcsolatot hogy meríthess az egyetemes tudásból! Itt egy könyv ha nem csak okoskodni van kedved:

[link]

2014. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!