Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valamelyik nap hallottam a...

Valamelyik nap hallottam a szellemtábláról, hogy ennek a tárgynak a segítségével szellemekkel beszélgethetünk. érdekel a dolog, ugyhogy valaki felvilágosítana?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ouija tábla a neve. Google a barátod, több infót fogsz kapni, mint itt bármelyikünktől...
2013. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó két válaszolónak
2013. jún. 30. 10:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem tom, hogy szellemek léteznek- e. Lehet, hogy igen lehet, hogy nem. Mindenesetre én úgy gondolom, hogy a holtaknak meg kell adni a tiszteletet és hagyni kell őket békében nyugodni. Olyan hatalmakkal kezdhetsz ki, amelyeket fel se tudsz fogni!!! Ja és azt mondják, hogy ha ilyet csinálsz és működik akkor Istenről nem szabad kérdezni. Istenre magadnak kell rátalálnod, ha akarsz benne hinni, nem túlvilági segítséggel.
2013. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nemtudom mennyire esedékes meg ez a kérdés, de megnyugtatlak nem te vagy az egyetlen aki hisz a lelkekben, én is hiszek bennük sőt a az Ouija táblában, masneven a szellemtáblában is hiszek. Mi barátnőmmel éppen tegnap használtuk, nagypapámat idéztük, aki 3 éve hunyt el. ( Isten nyugosztalja! ) Szóval itt annyi a lényeg, hogy lekell ülni egy körbe megfogni egymás kezét, figyeljetek, hogy egymás után sorban fogjátok meg egymás kezét, mert a végén így is kell elengedni. Itt kell mondani egy kissebb szöveget, amit én nem tudok fejből de ez fontos..nézz utána mert ha nem mondjátok el akkor gonosz lelkek, demonok is lejohetnek. Ha ez megvan és kellemes meleg jár át titeket, akkor megvan az engedély és elengedhetitek egymás kezét. Ezuten két embernek két ujját rá kell tenni a tűre, úgy hogy a kéz ne érjen hozzá semmihez. Ez után lehet kérdezni..nem fog egyből válaszolni kell idő. Először egyszerű igen/nem kérdéseket tegyetek fel. Aztán mehet a menet:) FONTOS: a láb végig legyen lent a padlón. Ne legyen keresztbe! Ne idozzetek sokáig mert bezavarhatnak gonosz lelkek. Ezután mindent megkell köszönni és itt is egy megírt szöveggel búcsúzni kell a lelkektol.
2013. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!