Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Győri Kasza Fogadós létezik?

A Győri Kasza Fogadós létezik?

Figyelt kérdés

Minap havernál voltam Győrben . A Mátyás Király Utcában Van egy nagy 3 emeletes fogadó ami már rozoga állapotban van . Az épületet le is fogják majd rombolni . Haverom elmondta hogy az ottani haverjaival elszoktak oda menni Graffitizni , hülyéskedni . Mondja nagyon bejön neki az a hely és rosszul esik neki hogy lebontják .


Átbujtunk a lezárást jelző szalagon és már bent is voltunk . Megmutogatta a graffitiket mesélt az ökörködésekről .

Majd egyszer így szólt : - Hallod Pisti van itt még valami !


Megmutatott egy pár újság cikket amiben röviden erről volt szó :

Horváth János Mezőgazdász ,Földbirtokos Megnyitotta , A Mátyás Király utcában a Kék Galamb fogadót !


Más újságokban ilyenekről olvastam :


A Kék Galamb fogadóban eltűnt 2 kiskorú személy ( itt két kép , szüleik neve , telefonszám ) Akik tud tartózkodásukról kérem értesítsen a fenti számon


3 hónapos terhes édesanya eltűnt Utolsó ismert tartózkodási helye a Kék Galamb fogadó aki tud róla kérem minél előbb értesítsen az alábbi telefonszámon


Zági Ádám Építész mérnök eltűnt a Mátyás Király utcai kék Galamb fogadóból aki tud tartózkodási helyéről kérem értesítsen az állábi telefonszámon


Megint Más újság cikkekben ilyenekről lehetett olvasni :


Eltűnt emberek holtestét találták meg a Mátyás Király utcai Kék Galamb fogadó földalatti részében . A holtestek gondosan elvoltak rejtve a vendégek és a munkások elől . Találtak olyan embereket akik akkor kerülhetett oda amikor a fogadó megnyitott . Az embereket megcsonkították megkínozták . Az áldozatok száma összesen 23 fő . Az gyilkos emberrablót nem találják a rendőrök !


Aztán a barátom megmutatott egy naplót elolvastam . Röviden erről írtak benne :


A nevem Velencei Sámuel . Jelenleg a Kék Galamb Fogadóban dolgozok Fogadósként . Apám Anyám testvéreim meghaltak miközben kigyulladt a családi házunk . Bárcsak engem is elvitt volna a tűz akkor most nem lennék egyedül .....


A munkát egy jó barátom adta Horváth János . Mióta meghaltak szüleim csak ő van nekem . Ő a legjobb barátom .

......( itt elmondja megismerkedésük történetét stb )

( Beszél a munkájáról )


Az a hülye takarítónő ma János irodája előtt mosott fel és amikor János kijött megcsúszott és úgy beütődött a feje hogy meghalt . Nincs senkim . Miért kell mindenkinek meghalni . Én mért nem halhatok meg .


Ma megpróbáltam öngyilkos lenni de nem volt hozzá bátorságom hogy megöljem magam ( elmondja hogy próbált meg öngyilkos lenni) ........


Elhatároztam hogyha az én szeretteimnek is meg kell halnia akkor mások szerettei is haljanak meg ! Megölök mindenkit , mindenkit !

Az a mocskos Férfi Horváth János öccse Horváth Géza örökölte a fogadót . Ma kijelentette nem vagyok alkalmas a fogadós munkára csak a takarító munkára . Azt mondta hogy holnap takarítsam ki az egész alaksort .


Ma találtam egy rejtett szobát az alaksorban . Bárhogy is keresné valaki nem találnák meg én is csak véletlenül akadtam rá .


Ezután elmondja miként ölte meg az embereket .


Barátom elmondta hogy ezt a naplót az újság cikkekkel együtt elvitte már a rendőrségre de ott kijelentették az ügy már idejét múlt az a férfi valószínűleg már halott .


A napló utolsó oldalain viszont erről ír :


Félek a haláltól nagy félek . Érzem nemsokára itt a vég mindennek vége , úgy félek !


Megtaláltak mindent az alaksorban csak engem nem , nem tudják rám bizonyítani megmenekültem


Megtaláltam az öröklét forrását . Örökké fogok élni örökké!


Elmondta barátom hogy miután a fogadóban megtalálták a holtesteket azután bezáratták a fogadót .


A naplóban nem mondja el hogy mi az öröklét titka de nagyon biztos volt a dolgában és hitte hogy örökké fog élni .


A Napló van már vagy 50 éves és akkor lehetett vagy 30 az illető . Tehát még lehet hogy él mos lehet úgy 80-90 éves . De mi van ha megtalálta az örök lét forrását ?


Barátom elmondta hogy mikor itt van néha morajlásokat hall a föld alól mintha valaki kaszával verné a földet .


Elmondta hogy ez a fogadós sok áldozatát kaszával csonkította meg .


Ekkor történt hogy ránéztem az órára láttam mennyi az idő és mondtam hogy mennem kell . Haverom azt mondta ő még marad egy kicsit . Mikor már kint voltam akkor jutott eszembe hogy barátomnál hagytam a telefonomat , vissza mentem . De mire visszatértem a barátomat már fej nélkül találtam .


Ez a Győri kasza Fogadós volt ?


A napló eltűnt mire kiértek a rendőrök .


2013. júl. 2. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
rEPTOID VOLT.
2013. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó regény. Honnan volt ihleted? Gondolom azért van benne a Mátyás Király utca, mert az ő idejében voltak ilyen történetek. :) Egy kicsit horrorisztikus, bár a végén az öröklét nem kellett volna bele... Ja, és a stilisztikai és helyesírási hibák is eléggé szembetűnőek...

De amúgy gratula.

névte2en

2013. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez a sztori a városi legendák mintapéldánya lehetne, bár picit még annak is gyenge. Az ilyesmit nem kell komolyan venni, bár haverokat besza­ratni ideális lehet :)


Ignoramus

2013. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah... Csak egy kicsit véresebben, és hangulatosabban kell elmesélni, egy kicsi előadással ;)

névte2en

2013. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tesztett a történet, szép munka :D Szívesen olvasnék több ilyet is
2013. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!