Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől lehetett ez?

Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés

Egyik haverommal néztük a Paranormal Activity 1,2,3-t és amikor néztük az elsőt az egyik furcsa hangnál lefagyott a gép és az a hang ismétlődőtt mindig, a kép meg se mozdult. kiszaladtunk a szobából, de elsőre nem mertünk bemenni, aztán bementünk és kikapcsoltuk a gépet. 3 nappal később jöttünk haza a suliból és hazakísértem a haverom. Amikor beértünk a járdára "dübörgést" hallottunk a padlásról. Kimentünk az útra és abbahagyta. Bekopogtam az ablakon és megint elkezdődött. Mindketten tisztán hallottuk a furcsa hangot! Átmentünk a szomszéd nénihez, mert annyira féltünk... Azt mondta a néni, hogy ne féljünk mert a szellemek nem léteznek/nem bántanak.

Amikor hazaértek a haverom szülei elmondta nekik és ők azt mondták hogy valami rágcsáló lehetett... Szerintetek mi volt az? Utána a haverom sokáig félt és hallottunk hangokat a falnál... De csak amikor egyedül/ketten voltunk.



2013. júl. 6. 14:46
1 2
 1/13 Bruce_Wayne válasza:
88%
lehet hanyagolnotok kéne a hasonló filmeket a jövőben...
2013. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De én szeretek a paranormális dolgokkal foglalkozni és a filmeket is szeretem nézni...
2013. júl. 6. 15:01
 3/13 anonim válasza:
80%
A film hatása alatt voltatok és minden ilyen neszre fokozottan figyeltetek, reagáltatok. Szerintem egy macska volt. Nálunk is macskák járkálnak a padláson (valahol bemásznak) és mi is hallunk dübörgést néha. Lehet, hogy eddigis voltak ilyen hangok a padlásotokon, csak nem féltetek és ezért nem is vettétek észre. A számítógépnél pedig van úgy, hogy lefagy. :)
2013. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Harmadik vagyok, azt kifelejtettem, hogy ez csak egy film, nem valós a történet, emberek játszák, van rendezője, van forgatókönyvíró, sok kamera, sminkes... stb. Szóval gondoljatok bele, hogy ez mind meg van játszva, semmi sem történt meg a történetből a való életben. Ez csak egy film, semmi több.
2013. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk,csak mi a kört néztük meg:minden sz*rt hallottunk,és kiderült hogy a hörcsög volt :)
2013. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én a körtől nem félek... inkább a paranormális cuccoktól.
2013. júl. 7. 14:58
 7/13 anonim válasza:
mikor anno megnéztük bnőmmel utána én is minden zajnál beparáztam :DDDD
2013. júl. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Idő alapján már nem nagyon félsz. XD
2013. júl. 9. 15:44
 9/13 anonim válasza:
áhh :DD egyébként meg én olyan vagyok, hogy el tudom különíteni a filmet a valóságtól és mindig tudom, hogy csak egy film :)
2013. júl. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az már jó. :D
2013. júl. 10. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!