Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon zombit láthattam az...

Vajon zombit láthattam az éjszaka?

Figyelt kérdés

Szóval a történet ott kezdődik, hogy tegnap este gépeztem olyan fél 10-ig.

Aztán elnyomott az álom és elmentem lefeküdni.

Rá nem sokkal hallom, hogy valami a kerítésemnek pukkant, erre én felriadtam és ki néztam az ablakon.

Semmitesem láttam, vissza feküdtam aludni.

Rá nemsokkal megint valami a kerítésnek pukkant, megint ki néztem az ablakon, látom semmi.

Gondoltam magamban megnézem kintről is, hátha jobban észre venném, hogy mi volt az.

Szóval fogtam magam és kimentem az udvarra, nem láttam semmit.

Aztán ki mentem a kapu elé is, onnan sem láttam semmit.

Gondoltam magamban megint semmi, megfordultam beléptem a kapun és mikor vissza fordultam, hogy becsukjam azt, láttam egy fickót.

Ilyen fekete ruhában, morgó hangot adott ki, a fejét és kezeit lógatta, és mintha valami folyt volna a szájából, vér vagy nemtudom mi lehetett az, és körbe körbe mászkát az utca közepén.

Amikor ezt megláttam, komolyan becsokiztam, egyből becsaptam a kaput vissza futottam a házba, be kulcsoltam az ajtót és a takaró alá bújtam el.


Nemtudom mi lehetett az én zombira tippelnék.


21/F



2013. júl. 11. 11:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hátsági Galagonyaember tévedhetett oda
2013. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Bárki bármit is csinál vagy mond, ZOMBIK NEM LÉTEZNEK!!!

Erről már rengeteg témában beszéltek, ha végigolvastok régebbi kérdések kommentjeit, akkor választ is kaptok rá, hogy miért nem létezhet.

Ha komoly a kérdés, bár az ezotéria kategóriában a kérdések 90%-ban kamu kérdések, akkor valószínű egy részeg ember lehetett, és éppen hányt, az folyt a szájából.

Ja és a takaró alá sosem szabad bújni, mert akkor képtelen vagy védekezni bármi ellen, ilyenkor fogni kell egy botot, jó erősen rákötni egy konyhakést, és messziről figyelni az élőlényt, hogy merre megy.

2013. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%

"látom semmi"Megnevettettél.

Vagy egy részeg,vagy valamelyik ismerősöd meg akart tréfálni.Ha még egyszer látod uszítsd rá a kutyádat ha van.

2013. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert azt írtam, hogy ne nézze az esti filmeket, (azért mert tegnap pont zombifilm ment), le kell pontozni 0-ra? Váó, van értelem az oldalon jócskán...
2013. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
78%

Kedves kérdező és drága válaszadók:

kösszönöm az élményt felldobta minden válasz a kedvemet :"D


Én úgy tudom hogy a babapóz és a takaró épp hogy védi a szerveidet..

képtelen lennék útánna menni és bottal meg késsel "várni a támadásra"


mellesleg én a temetővel szemben lakom,vagyis egy vékony beton út és pár szomszéd választ el tőle.

Eddig egy zombit sem láttam csak egy elveszet nyulat szaladgálni..

nem hiszem hogy zombik léteznek,szerintem is csak egy részeg ember volt,de akár vért is hányhatott én már láttam ilyet.


te meg kérdező 21 éves férfi létedre kicsit nyuszi vagy! :D

mi van ha megkell védeni az asszonyt??:"D

2013. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nézz több Highscool of the Dead-et, :DD Na jó viccet félre téve, a zombi az egyetlen dolog amiben nem nagyon hiszek, mivel, ha valóban léteznek, és valóban harapással szaporodnak vagy valahogyan mint a filmekbe, már rég zombiapokalipszis tört volna ki. :)
2013. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Egyértelműen zombi... vagy egy bazaliszkusz.
2013. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
"Amikor ezt megláttam, komolyan becsokiztam, egyből becsaptam a kaput vissza futottam a házba, be kulcsoltam az ajtót és a takaró alá bújtam el." nem lehet hogy az életkorra dobtál egy hetest? ne haragudj de az egy szegény talptól az csillagokig részeg volt, és ami folyt szájából valószínűleg valamilyen szeszes ital folyt mondjuk vörös bor de rosszabb esetben a gyomortartalma, fejbe ne lődd
2013. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:

Az életkorodhoz képest elég visszamaradott vagy már ne haragudj... A "zombik" egy kitalált természetfeletti lények amik filmekben szerepelnek manapság már játékokban is , az hogy te azt gyanítottad a fantáziád lehet megélénkült: hiszen mondtad hogy este fél 10-ig gépeztél és szerintem te egy zombis játékkal játszottál xD Amúgy is ezt az "értelmes" emberek találták ki hogy zombik valójában léteznek ez egy film figura semmi más... Írtad hogy bebújtál a takaró alá 21 évesen egy "zombitól" megijedve. Ez inkább egy 6-8 évestől várom hogy kitalált film figuráktól ijedjen meg. Vagy álmottad vagy ezt az egészet kitaláltad vagy élénk a fantáziád vagy aminek az esélye kevés: valaki szórakozott veled.


Én 14 éves vagyok és nem ijedek meg az ilyenektől mert tudom hogy csak egy kitalált lény. Én a helyedbe vertem volna neki egy tockost... Nem megilyedni tőle xD

2013. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nagy feje volt? Egy Szürke lehetett, aki véletlen Kiszel Tündét rabolta el, és ez sokkolta, így inkább ivott egy kicsit.
2013. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!