Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon zombit láthattam az...

Vajon zombit láthattam az éjszaka?

Figyelt kérdés

Szóval a történet ott kezdődik, hogy tegnap este gépeztem olyan fél 10-ig.

Aztán elnyomott az álom és elmentem lefeküdni.

Rá nem sokkal hallom, hogy valami a kerítésemnek pukkant, erre én felriadtam és ki néztam az ablakon.

Semmitesem láttam, vissza feküdtam aludni.

Rá nemsokkal megint valami a kerítésnek pukkant, megint ki néztem az ablakon, látom semmi.

Gondoltam magamban megnézem kintről is, hátha jobban észre venném, hogy mi volt az.

Szóval fogtam magam és kimentem az udvarra, nem láttam semmit.

Aztán ki mentem a kapu elé is, onnan sem láttam semmit.

Gondoltam magamban megint semmi, megfordultam beléptem a kapun és mikor vissza fordultam, hogy becsukjam azt, láttam egy fickót.

Ilyen fekete ruhában, morgó hangot adott ki, a fejét és kezeit lógatta, és mintha valami folyt volna a szájából, vér vagy nemtudom mi lehetett az, és körbe körbe mászkát az utca közepén.

Amikor ezt megláttam, komolyan becsokiztam, egyből becsaptam a kaput vissza futottam a házba, be kulcsoltam az ajtót és a takaró alá bújtam el.


Nemtudom mi lehetett az én zombira tippelnék.


21/F



2013. júl. 11. 11:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Zombik vannak, de nem olyanok mint a filmben. Erről hallottam egy sztorit. A csávó meghalt, bizonyították, eltemették, majd 18 évvel később a huga bevásárolt, és meglátta a testvérét, és még ma is él. Azt mondta egy "varázsló" tartotta fogva. De ilyenkor csoda ha a memóriája megmarad, és ez önmagában is az, mert leállt a szíve és az agya. Az ilyen emberek zombik, mivel feltámadtak, és fura hangja lesz, a kezét lógatja mivel az agya mint mondtam leállt.
2013. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

"Ja és a takaró alá sosem szabad bújni, mert akkor képtelen vagy védekezni bármi ellen, "


Én igazából úgy gondoltam, ha behatol a dög, a takaró alól ki ugrok és a fejére húzom.

Gondoltam a takarót csak nem tudja átharapni.


"Vagy egy részeg,vagy valamelyik ismerősöd meg akart tréfálni.Ha még egyszer látod uszítsd rá a kutyádat ha van."


Nem hinném, hogy valaki szórakozni akart velem.

Azt sem hinném, hogy valami részeg lett volna, hisz a mozgása pont olyan volt mint az igazi zombi mozgás, egy részegé nem ilyen.


"te meg kérdező 21 éves férfi létedre kicsit nyuszi vagy! :D

mi van ha megkell védeni az asszonyt??:"D"


Igazából nem vagyok nyuszi, legalábbis ha emberről van szó, az emberektől kicsitsem félek, sokat verekedtem már velük.

Hiszek a zombikban, szellemekben és a démonokban, de mind közül a zombiktól parázok a legjobban.


Ja és nincs csajom.


"Ez inkább egy 6-8 évestől várom hogy kitalált film figuráktól ijedjen meg. "


Igazából a zombikat nem Romero papájék találták ki, valójában a zombi a vudu világ élőholtja.

2013. júl. 14. 07:50
 23/32 Zolka99 válasza:

"a mozgása pont olyan volt mint az igazi zombi mozgás, egy részegé nem ilyen." Honnan tudod? Láttál már zombit? :D


Túl sok volt a minecraft

2013. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak egy részeg volt

Aki verekedésből ment haza betört

Orral és kivert fogakkal

Gondolom ha zombi lett volna rothadó szaga lett volna

2013. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Szerintem valaki berúgott!
2013. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
vagy egy zombi vagy a szomszédunk aki egy részeg bar om a zombik általában büdösek mint a nevelő apám xD
2013. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
ÉN TUDOM!!!! Túl sok volt a Dead Island xD.
2013. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Egész este a doom3-at nyomtad már megint?
2013. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
A kérdés szerintem adja magát... A részeg bácsikák szoktak ilyeneket művelni. A szájából vörösbor folyt, és szegény szerintem haza akart volna menni, csak képtelen volt rá. Az ilyenektől nem kell félni. Hozzáteszem ezek az emberek földöntúli módon tudnak közlekedni, illetve "beszélni" ebben az állapotban !
2013. dec. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 vámpírnaplók6269 ***** válasza:
nm hiszem.itt van kb 50 m-re a temető,mellettünk meg mező de ilyet még nm tapasztaltam.
2015. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!