Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetnék vámpír?

Hogyan lehetnék vámpír?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a feltett kérdésért megfogom kapni a magamét, de mégis érdekelne a dolog.(Semmi köze nincs a Twilighthoz.)Biztos, hogy lesznek de azért a hülyék kíméljenek, és mi előtt lehülyéztek bocsánat, hogy hiszek valamiben maximum csalódok.

2013. júl. 13. 16:42
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm minden válaszolónak most már megvan, amit szerettem volna.
2013. júl. 13. 20:03
 12/29 anonim ***** válasza:

De most nem értem a kérdést. Te csak beöltözni szeretnél annak, vagy valóban az szeretnél lenni?


Nem baj hogy hiszel, mert valóban létezhetnek, csak tényleg nem twilightos színvonalon. Okkult művekben nézz utána. Vannak rá utalások, hogy léteztek és arra is, hogy miként kellett gyötrelmes életüket élni.

2013. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ha okkult művekben nézed, akkor okulni fogsz belőle :)
2013. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

# 13: csak neked, mert ilyen kedves vagy :)


"A nyugati gondolkodás hagyományosan pejoratív értelemben kezeli az okkultizmus fogalmát, noha gyökerei az ókori görög műveltségbe nyúlnak vissza. Első megnyilatkozási formáit az elsősorban Püthagoraszhoz kötődő preszokratikus iskolához és a platóni hagyományokhoz köthetjük, de rokoníthatóak az okkultizmussal a különféle misztériumvallások, a hellenisztikus mágia és alkímia, valamint a zsidó kabbala is."


És ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy a Bibliában is nagyon sok szimbolizmus, rejtett titkos tartalom van; tehát az is okkult mű.

2013. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Eleinte a kérdést csak felmérésnek szántam, mert érdekelt, hogy milyen "közösség" van az oldalon, de egyébként igen érdekelne az okkult valója is a dolognak.
2013. júl. 13. 21:06
 16/29 anonim ***** válasza:

Rendben. Hirtelen kerestem rákerestem a vámpír szóra a letöltött könyveim között és az egyikben meg is találtam amire gondoltam.


ARTHUR E. POWELL

A KAUZÁLIS TEST ÉS AZ ÉN

A LÉLEK SZÜLETÉSE ÉS FEJLŐDÉSE


Itt megtalálható az interneten a könyv:

[link]


Biztos vagyok egyébként abban, hogy ezen kívül még rengeteg más műben is fellelhető az, hogy mi is tulajdonképpen a vámpírizmus. De abban is biztos vagyok, hogy egyáltalán nem olyan pozitív dolog, mint ahogy azt próbálják elhitetni velünk.

2013. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Utolsó igen ezzel tisztában vagyok, de engem azok a ngatív dolgok nem annyira rémsztenek a pozítivak meg sok helyen kivannak színezve.
2013. júl. 14. 13:35
 18/29 anonim ***** válasza:
Először is szeresd a nyers vért. Aztán bírd az éjszakázást. Nem árt emellett, ha tudsz repülni. Ha mindezek megvannak, akkor már csak egy értelmes magyarázatot találj ki anyucinak, ha megkérdi, hogy a 9 éves kislánya hol a picsäba kódorog éjjel...
2013. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én zombie szeretnék lenni csak...hát...nem tudok az lenni.

mert nem egyszerű a szitu. xd

2013. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

ha most már nem is de régen valószinüleg voltak vámpirok.


pl: Drakula gróf legendája. Erdélybe megtalálható drakula gróf kasztélya.. Legendának mondják hogy Erdélybe volt vámpír de lehet valóság alapja is

2013. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!