Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetnék vámpír?

Hogyan lehetnék vámpír?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a feltett kérdésért megfogom kapni a magamét, de mégis érdekelne a dolog.(Semmi köze nincs a Twilighthoz.)Biztos, hogy lesznek de azért a hülyék kíméljenek, és mi előtt lehülyéztek bocsánat, hogy hiszek valamiben maximum csalódok.

2013. júl. 13. 16:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Komolyan... senki nem olvasta el, amit linkeltem? Vagy legalább annyit írjatok, hogy hülyeség szerintetek!
2013. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
vámpírok nem természet feletti lények azok normális EMBEREK MINT MI EZ EGY VALLÁS ÉS HA A VALLÁS SZERINT ÉLSZ AKKOR 5 ÉV UTÁN VÉRT KELL INNOD HOGY TAGJA LEHESS A CSOPORTNAK ÉS ÉN A TAGJA VOK BASSZ.US ÉS NEGYERTEK AZZAL HOGY HÜLYESÉG MERT ÉN TAG VAGYOK ÉS EZ NEM VICC MAGAS FÁK TETEJÉN SÁTRAKAT RAKUNK
2013. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
JA ÉS NEM ISZUNK VÉRT CSAK ÉVENTE MERT EZ A SZABÁLY HA NEM TARTJUK BE A SZABÁLYT AKKOR MEGHALUNK MAGYARUL MEGÖLNEK ÉS VÉRIVÁS NÉHA NEM KELLEMES TEHÁT AKI TAGJA AKARLENNI ENNEK A CSOPORTNAK AZ KERESSENFEL ENGEM BUDAPESTEN ÉLEK ÉS ESTE SOK DISCO ELÖTT LÁTHATÓ VOK DE PERSZE VÉRT EMBER EKTŐL SZEREZZÜK OLYANOK VAGYUNK MINT A RABLÓK CSAK MI VÉRT LOPUNK
2013. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
a vérlopás nem bűn? ja és mégis hogy nézel ki? csak hogy felismerjelek, de nem azért mert fel akarnálak jelenteni a rendőrségen meg ilyesmi...
2013. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"MAGAS FÁK TETEJÉN SÁTRAKAT RAKUNK"

Nem kevered össze a vámpírt a levéltetűvel?

2013. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd a vámpír dolgot! :) Lehetsz te más is,szuperhős is lehetsz! :)
2013. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Már az vagy, ha:

1. Van a családban pilóta, vagy repüléssel kapcsolatos foglalkozású ember

2. Utálod a fokhagymát.

3. Jobban szereted a csodás éjszakát, mint a sima nappalt.

4. Átlag embernél erősebb a harapásod

5. A kedvenc állatod a denevér.

Az a vicces, hogy rám mindegyik igaz, de én nem akartam vámpír lenni soha.

2016. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Apád pilóta, te meg vámpír.


Jól van az úgy...

2016. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Te teljesen hülye vagy 22-es! XDDDDD
2019. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!