Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Iijesztő (és igaz) rosszul...

BenceVID kérdése:

Iijesztő (és igaz) rosszul elsült szellemidézési történetet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabbul sikerültek, már nincsenek közöttünk...
2013. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
legrosszabb talán hogy a világra jöttem mert a szellemekett mint egy porszivó ugy szívom fel.
2013. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

röviden:

én meg egy csaj egy nagy pentagrammát rajzoltunk majd megcsináltuk amit akartunk.

Elrontottuk ugyhogy a lányra rászált egy démon!

majd áttjött rám de én elűztem!

röviden ennyi!

nem akarom elmondani a részleteket mert nem akarom ujra át élni..

2013. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
lol ördög idézni meg gonosz pentagrama meg szelemek melyik világba születem én lol :D
2013. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dalek Traak ***** válasza:
20%
Hát igaz történetet biztos nem fogsz hallani, mert szellemet nem lehet idézni.
2013. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

kedves 3as.

azért egy szellemidézés, főleg egy démonidézés, nem két perces művelet, nem tudom, ti mit csináltatok, de sztem csak önhipnózis volt.

2013. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
erre születni kell de nem értem miért idéztek szellemet én egyszer idéztem szelemet azóta van a kín és szenvedés a földön a szellem neve DarkChaos volt .
2013. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Harmadik vagyok!

nem is két perc volt..

hónapokig szenvedtünk!

csak nem akaram leírni a reszleteket, mert könyv hosszuságú...

aki meg nem hiszi el, azzal meg nem tudok mit kezdeni..

2013. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sajtugynok ***** válasza:
Mi egyszer amikor osztálykiránduláson voltunk,akkor én,meg 3 barátom idéztünk szellemet,és pont vihar volt,villámlott meg dörgött szal be voltunk szarva,volt ilyen táblánk nem emlékszem mi volt a neve valami quido tábla vagy mi a franc,na igen,rátettünk egy tárgyat ha jól emlékszem akkor egy chipset,aztán egy pillanatra elfordultunk,és már ott volt a papír alatt,lehet hogy valaki direkt odatette,de utána elment az áram,de csak a mi szobánkban,de arra azt mondtuk hogy biztos áramszünet volt,és amikor kimentek,akkor egyedül maradtam a szobámban,és amikor bezártam volna az ablakot,egy kis repedés lett rajta,szaladtam át barátaimhoz hogy jöjjenek,hozták a szellemes táblát is,ott volt a kezében,utána azt láttuk meg,hogy egy papír ugyanott volt ahol idéztünk volna,szóltunk a tanároknak,de jól leszidtak minket,de utána kiderült hogy a repedés eddig is ott volt tehát nem kellett fizetni érte,de a papír ugyanott volt a chipsel,aztán kértünk egy másik szobát és már semmi nem volt
2013. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Barátnőmmel 12 évesen idéztünk szellemet, alaposan utánajártunk, felrajzoltunk pár ábrát, vak sötétben bezárkóztunk az ablaktalan fürdőszobánkba, vörös és fehér gyertyákat gyújtottunk. Nem voltunk túl kreatívak, ezért Petőfit hívtuk. Először nem történt semmi, mire elkezdtem "vicceskedni", hogy ez a rohadt szellem se képes idetolni a képét, mikor mi mennyit szenvedünk. Akkor hallgattam el, amikor a barátnőm szó nélkül mellénk mutatott, ahol az egyik gyertya lángja őrülten vibrált, majdnem ellobbant. Ablaktalan szoba, nem volt huzat, én sem hadonásztam. Nem gondolom, hogy Petőfi csinált volna nekünk díszkivilágítást, azt sem állítom, hogy természetfölötti dolog volt, mindenesetre mi rendesen megijedtünk, kirohantunk, azóta sem próbálkoztam ilyesmivel.
2014. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!