Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az lehet, hogy van egy démon...

Az lehet, hogy van egy démon kutya a szobámban?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete láttam először este a furcsa kutya árnyékot. Azóta már nappal is látom, legtöbbször a szemem sarkából. Kb. úgy néz ki mint egy bullterier kicsit kisebb,hosszú karma van, rágja az ágyam lábát és karmolászik... Volt hogy felmászott az asztalomra és onnan nézett és már olyan, hogy a lábamhoz simult... El lehetne valahogy űzni ezt a kis "drágát"?

#démon #démonkutya #sátánkutya
2013. aug. 14. 17:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
Hát az látszik, már megbocsáss.
2013. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
-.-...Értelmes választ kérek, olyan embertől aki tényleg tud segíteni és nem csak a fantáziára fogja....köszi :)
2013. aug. 14. 21:18
 13/25 anonim ***** válasza:
Ez bizony a Zordó lesz!
2013. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
xDD egészen biztos ;D
2013. aug. 14. 21:44
 15/25 anonim ***** válasza:
Pedig az egy loú és ez nem vicc. Ha a loú szimpla baromság lenne akkor nem létezne a loúlógia és nem szólna róla blog sem. Tessék művelődjél: [link]
2013. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
ohh köszi :') tudjátok mit? nyissunk loú fanclubbot ^^ meghívhatnánk a kutyát is xDD
2013. aug. 14. 22:40
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg nem-e nőstény

de szerintem dugd meg

akkor is ha kan

2013. aug. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
Ha démon kutya lenne már rég kinyirt volna állítólag csak az látja aki alkut kötött 1 démonnal de ez nem hiszem hogy igaz
2013. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 volus ***** válasza:
az egy dolog,hogy mi ezeket kutyának látjuk,már ha látjuk őket,de nem azok, ezt valahonnan te hazahoztad,temető,elhagyott hely, vagy valami hasonló. Mivel mindig ott van,de gondolom nem bánt,csak hülyeségeket csinál,nem is nagyon fog téged bántani. Ha meg akarsz tőle szabadulni,akkor menj el egy ilyen hasonló helyre és ha van kapu, vagy valami hasonló,amit ha belépsz oda be tudsz magad mögött zárni,akkor tedd meg és kifelé jövet is azonnal zárd a kaput úgy,mintha tényleg nem akarnád,hogy egy kis testű kutya mondjuk kiszaladjon a lábad közt, vagy mellett
2013. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
volus nagyon köszönöm! Végre egy jó és használható válasz :D Sejtem is hogy hol szedhettem össze... Köszönöm a segítséget ^^
2013. aug. 15. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!