Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az lehet, hogy van egy démon...

Az lehet, hogy van egy démon kutya a szobámban?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete láttam először este a furcsa kutya árnyékot. Azóta már nappal is látom, legtöbbször a szemem sarkából. Kb. úgy néz ki mint egy bullterier kicsit kisebb,hosszú karma van, rágja az ágyam lábát és karmolászik... Volt hogy felmászott az asztalomra és onnan nézett és már olyan, hogy a lábamhoz simult... El lehetne valahogy űzni ezt a kis "drágát"?

#démon #démonkutya #sátánkutya
2013. aug. 14. 17:45
1 2 3
 21/25 volus ***** válasza:
Nincs mit! Remélem segít.
2013. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
fuhha látom jo sok supernatural rajongó van:D én is nagyon imádom:DD kérdező próbálj ne gondolni rá tereld el a figyelmed amig folyton rágondolsz biztosan látni fogod.. amugy én is hiszek a természetfelettiben..:)
2013. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Visszamennyééé
2013. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nyomás pszihiáterhez
2014. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hallod, marha gyorsan hívd Crowleyt :D
2015. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!