Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezelőt 8-9évvel amikor 6-7éves...

ChrisMix kérdése:

Ezelőt 8-9évvel amikor 6-7éves voltam, egyik éjszaka mikor tévét néztem az ágy sarkából egy kéz megfogta a kezem, csak akkor vettem észre amikor oda néztem, anyám is látta és nem tudja mi az. [EZ kérdés nem FAKE]mi lehetett?

Figyelt kérdés

Több dolog is előfordult már például,alszok és az ágy oldalából egy valami dolog elkezdi a kezem áthúzni oda,de nem sikerült,meg volt olyanhogy csöngetnek oda megyek és hirtelenül démoni hangokat hallotam és folyamatosan nyomtak a csengőt.Ez az egész nem kamu dolog még egyszer leszögezem.

Megkérek mindenkit ne írja hogy FAKE mivel nem az..



2013. aug. 20. 03:41
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ilyen volt hogy lebénultam álom közbe...de ez nem állom volt fent voltam...
2013. aug. 22. 02:47
 22/30 anonim ***** válasza:
73%
épp az az alvási paralízis lényege, éberlét és álom közötti állapot, a szenvedő alany általában hallucinál. Mintha elakarnák húzni, fojtogatnák, ráülnének a mellkasára és ez élénk tévképzetekkel is járhat. De olvass utána.
2013. aug. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Máskor ha ez még történik,csípd meg azt a kezet jó erősen,s ha felordít mond neki,ne babráljon téged,mert te nem vagy olyan.
2013. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Nem ijedtél meg xD Én se ijednék meg ha a semmiből ott teremne egy perverz kéz ami fogdos...
2013. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Velem volt már hasonló.
2013. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
És mi volt az?ilyenkor mi volt?
2013. aug. 24. 14:13
 27/30 anonim válasza:
Ez szerintem is alvás paralízis. Velem is volt már ilyen, csak én nem hallucináltam.
2013. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Amikor 6 - 7 éves voltál? Velem is történt hasonló, de az azért volt, mert még gyerek voltam és volt egy jó barátom, akivel ijjesztgettük egymást. Ha azt hazudtam neki, hogy láttam a szobában valakit, megijedt kiaszaladt, s én is megijedtem és kiszaladtam. Aztán a hazugságomat bebeszéltem magamnak, hogy tényleg ott volt:D A barátom is úgy volt. Megijesztett valamivel, majd ő is megijedt, s nem mert többet bent maradni a szobába. Na de most 20 évesen jót nevetek ezen:D Régi szép emlékek ...
2013. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
:O
2019. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Én 6-7 évesen ott helyben az ágyba csinálnék, ha a kezemet fogdosná valami, ami nem én vagyok, és nem is az anyám.

Biztos nem voltál tudatmódosító szer hatása alatt?

2020. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!