Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megálmodtam slendermant!?

Megálmodtam slendermant!?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat kérek! (köszönöm)! Este azt álmodtam hogy megyek egy erdőbe több ember volt körülöttem és hátranéztek elkezdtek futni sikítva és is hátra néztem és ot volt elkapott, felébrettem de amikor vissza feküdtem akkor megint ott volt csak másik helyszínen. 4-szer 5-ször elkapott mert mindig visszajött álmomba (visszatérő álmom volt).

2013. aug. 27. 19:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehettek ennyire hülyék.

Képzeljétek el még élek, pedig kismillió dolgot leszedtem a netről ami a slendermanról szól.

És ezt kb 4 hónapja folyamatosan csinálom.

AZTA ROHADT még élek(nem láttam és nem is fogom)!

2013. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
60%

Kisfiam nem megmondtam h nem gépezhetsz?

-Apa

2013. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva elég alulinformált vagyok/voltam ebben a témában, hiszen ezen az oldalon olvastam először slendermanusról. Először azt sem tudtam, mi az, aztán a kommentekből lassan kirajzolódott előttem, hogy ez is olyan, mint Nessy, vagy a Jety, és hogy jó duma, de valójában senki sem hisz igazán a létezésében. Most megdöbbenve tapasztalom, hogy vannak még, akik nem veszik észre, hogy ez nem a középkor, és tényleg elhiszik az ilyen lényekről szóló meséket.
2013. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én is hasonlót álmodtam!
2013. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én is vele álmodom..sőt!: Van egy erdő mellettünk és mindig látom slendert...lehet h csak káprázik a szemem de akkor is...O_O
2013. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem el,hogy mért kell egyből azt hinni,hogy el fog kapni.....

Slenderman nem létezik,csak egy kitalált személy!

Igen álmodtál vele,és akkor mi van?

El fog kapni?

Ennél normálisabb választ nem fogsz kapni,mert Slenderman nem létezik.

Ahogy Bloody Mary sem,meg a többi hülye kitalált személy/legenda.....

2014. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Biztosan azért álmodtál róla mert sok videót néztél a Slenderröl.Szerintem ne nézz több Slenderman videót és akkor többször nem álmodsz róla.
2014. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D már rég elmúltak az álmaim el is felejtettem hogy raktam fel ilyen kérdést.
2014. márc. 2. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!