Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegyük fel, hogy tényleg...

Tegyük fel, hogy tényleg léteznek manók/törpék, ebben az esetben vajon ők ezen a fizikai síkon, dimenzióban élnek, vagy csak a tisztán látók vehetik őket észre?

Figyelt kérdés
Többen is beszámoltak ezen az oldalon is arról, hogy láttak már ilyen lényeket, nos ők egy asztrál világbeli lényt pillantottak meg, vagy evilági, természetes körülmények között élő "embert"?

2013. szept. 4. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen csak a "tisztán látok".
2013. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha megtörlöm a szemüvegem lencséjét, én is tisztán látok.
2013. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mi értelme lenne az ilyen lények létezésének? Befolyásolnának-e valamit?
2013. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

hétvégén 3 órán keresztül csak törpöket láttam.

pedig nem vagyok asztrál tér érzékelő sem.

de a hupikék törpikék 1-2 t kikerestem és megnéztem, nagyon jó lett a meséből készített két film:)

ajánlom figyelmedbe.

tudod tanulmányozni, a gondolkodásukat, viselkedésüket, életüket.

2013. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ezen a fizikai síkon élnek.
2013. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ezen a síkon, így van. És nem csak a látok vehetik észre őket hanem bárki, akinek szerencséje van.
2013. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bárki észreveheti őket és nem élnek másik dimenzioban csak az erdökben élnek.
2016. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bizonyos értelemben "tisztán látók", de tisztánlátó képessége mindenkinek van... Csak van akinek teljesen jól megmaradt gyerekkora óta, van akinek halványodott és később fejleszti vagy nyeri vissza, meg gondolom egyénfüggő kinek milyen.. Az sem mindegy hol, egy nagyvároslakó aligha találkozik ilyen lényekkel, meg a gondolkodását sem a terészet köti le ha pl nem jár természetbe

Ha Somlósi Lajos infójából indulunk ki akkor nem asztrál hanem éteri síkon lévő lények/energiák, mint a tündérek, de neki csak a tündérekről van hanganyaga a youtubeon azt hiszem

2016. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, minden létezik, csak értelmezés kérdése, a törpék léteznek! Kis növésű, vagy elmaradott növekedésű embereknek hívják őket. Ez egy betegség,amit nem lehet kiszűrni egykönnyen. És feltételezéseim szerint vannak tündérek, és angyalok is. Az angyalok nagy hatalmú isteni lények,kiknek különböző feladatuk van. Ők egy másik térben léteznek,"Dimenzió" ez a szó, kissé rosszul hangzik, de valójában,nem lehetetlen elképzelés. Ez egy "teória"... de nem merik beismerni A földönkívüli lényeknek nézett furcsa lények, valójában angyalokról, és démonokról szóltak,kik egy-s ugyanazon helyről származnak. Egy ú.n. Istentől, kitől létezik a mindenség! Mindenre van más szemszög, ki mit miért hitt,vagy mi az ami igaz,vagy sem.... Minden nézőpont kérdése!
2017. okt. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!