Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek vagy...

Léteznek szellemek vagy kísértetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 18:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%

16:38-nak

Bocs, h "leordítottam mindenki fejét". Én meg úgy tudom, hogy az oldalnak van egy SZABÁLYZATA, amit mindenkinek el kell olvasni kérdésfeltevés előtt. Ebben benne foglaltatik, hogy ne tegyünk fel már feltett kérdést. Teszek akkor a kérdésre magára, de akkor legalább annyi lehetne benne, hogy visszaolvas, minden 2. nap kiír valaki egy ilyen "jajj, most megnyikordult este a konyhaajtó, most akkor vannak szellemek"-típusú kérdést. A másik, hogy szerintem ha átgondolná egy kicsit, akkot meg rájönne a válaszra magára is. Ez már nem a középkor, amikor minden baromságban hittek az emberek!

2009. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%

22:02-nek

Léteznek. Reggel tükörbe néztem és nem hittem a szememnek.

Egy a fontos ne internetezz hajnalig.Akkor elkerülnek.;-)

2009. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
54%
igen léteznekénmártalálkoztamveluk
2010. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
59%

egy napal hamarbb megjosoltam a cunamit meg montam hogy több százezerember meg fog halni. Senki nem hitte el

ez karácsony szenteztén történt a katasztrofa de én egy nappal az összes szomszédomnak megmontam hogy hatalmas katasztrofa fog történi.

2010. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Kovács Pál ***** válasza:

Nekem kicsit visszataszító a gondolat, hogy lehetőség van rá, hogy ha meghalok, a földön ragad lelkem ki tudja hány évig.

Mire jó z, ha nem tudok kapcsolatba lépni a világgal, mert senki sem lát vagy hall, csak néhány médium?

2010. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Egy igazi Jedi nem hisz a szellemekben!

Obi-Wan

2010. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!