Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet szeretnék egyedül...

Szellemet szeretnék egyedül idézni itthon. Elmondaná valaki, hogy lehetséges-e egyedül és ha igen akkor hogy kell?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm,és akik nem hisznek ebbe azok inkább ne is írjanak.

2013. okt. 7. 19:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom hogy egyedül ne fogj bele mert nagyon veszélyes,és sok hátránya is van.Mellesleg ehhez még gyakorlottnak is kell lenni.
2013. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Nenuska válasza:
Szia! Egyedül lehetőleg ne állj neki, mert összeadott illetve védett energiák kellenek hozzá. Nem a szellemidézés a nehéz. Az szinte " gyerekjáték". A megfelelő behivás és utána az elküldés, illetve a beazonositás ... Sok esetben érkezik más váratlan látogató...és ha azzal nem számolsz, igazán komoly gondok adódnak belőle, hisz csak az általad megidézettre összpontosítasz. Szóval..lehet egyedl idézni, de még én sem teszem ...Remélem segitettem.. Nenus
2013. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Flasy12 válasza:
51%

Szia!

Egyedül sose idézz szellemet de sokan rosszul mondták mert 3-an se szabad mivel a 3 szellemszám de 5-en 7-en,9-en és 13-an se álljatok neki de egyedül sose kezdj bele főleg ha beteg vagy! Mindig pozitiv helyen idézz és legyél tisztelettudó ne idézz szórakozásból!!! De akkor is nagyon veszélyes!!!!

2013. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

(Koleszban volt olyan, hogy szellemidézés után elpattant egy villanykörte.)


Nem baj ha megidézed, de tudd hogyan kell visszaküldeni.

2013. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
anno tizenévesen mi is idéztünk szellemet baráti társasággal... és hadd ne mondjam hogy inkább lebeszélnélek rola, föleg egyedül ne csináld szerintem. Nem kell hozzá semmi extra csak erösen kell koncentrálni és "jönni" fog... de arra vigyázz hogy amit idehivsz azt el is kell küldeni!!! ez nagyon fontos!
2013. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Strázsi csaba válasza:
énis kiváncsi lenékrá hogy kell
2013. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!